1. 1.
  ing. mesale
  2 ... painkiller
 2. 2.
  türk eğitim derneğinin(ted) ankara'daki lokalinin ismi..
  2 ... thoth
 3. 3.
  ing. ışık kaynağı anlamındaki kelime. bu fener, meşale ya da spot olabilir. ayrıca bazı 3d motorlu grafik tasarım programlarında ışık kaynağı modülü olarak da anılır.
  ... massattack
 4. 4.
  istanbul tarabya tarafinda da olan mekan. yani burdan çıkaracağımız sonuç nedir? biz buranın ancak önünden geçeriz.
  ... eksisozlukluyumlanvarmi
 5. 5.
  ing. meşale, el feneri, cep feneri,asetilen lâmbası
  -1 ... ice c
 6. 6.
  yeni bir web browser.
  1 ... mrtnyc
 7. 7.
  Chrome'un windows 8 ile pek uyumlu çalışmayıp durmadan sayfayı yeniletmesi yüzünden geçtiğim tarayıcı. Aslına bakılırsa chromium yani chrome temelli. Lakin bunda bu tarz buglar bulunmamakta gibi gözükmekte.
  ... anger
 8. 8.
  bir mikroorganizma grubudur. torch grubu enfeksiyonları özellike gebelerde tehlikelidir. to: toxoplazma, r: ricketsia, c:cmv:sitomegalovirus, h:herpes simplex virus demektir.
  ... kehribariye
 9. 9.
  10 numara 5 yıldız bir internet tarayıcısıdır. Chrome'un birazcık farklı bir versiyonu diyebiliriz. Direk olarak torrent indirme aracı olarak kullanabilir , videoları media sekmesiyle çat diye indirebilir ve share butonu ile istediğiniz bir sayfayı anında yorumunuzla beraber facebook ve twitter'da paylaşabilirsiniz.

  Bir sitedeki resmi internette aratmak mı istediniz ? Resmi tutun ve browser'ın en sağ köşesine çekin. Karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır. ( facebook'da paylaş , twitter'da paylaş , google image 'de arat vs. vs. ) Mükemmeldir ya.

  Yalnız ne reklam yaptım ha. Komisyon alsam iyi olacak torch'dan. Çevremdeki herkere torch kullandırtmaya başladım zaten. Başlayan bırakamıyor gençler.
  ... kozmikadam