bastı bacak kızların giydiği türdendir.
bir gün güzel ayaklı bir hanıminkinden içki içmeyi denemek istediğim item.

(bkz: ayak fantezisi)
Topuklu ayakkabıyla Türkiye'deki kaldırımlarda yürüyebiliyorsa, kendisini tebrik etmek lazım.
Ayakkabının tanrıçasıdır. Bir kadın olsam paraşütle atlarken bile giyerdim.

görsel
görsel
görsel
ayakların içerde eciş bücüş olmasından mütevellit ilerde goblin ayaklarına sahip olacak kişilerce giyilen ve muhtemelen hiç de rahat olmayan şey. nası düşmüyonuz lan onda?
yakışan her kadın giyse keşke.
1.75 ve üstü kadınlar da giysin. Giysin ama o zaman boyları allahuekber dağlarına kadar yükseliyor.
En iyisi giymek istesinler ama hep içlerinde kalsın. Kalıyor nitekim de.
güzel ayakkabıdır. peki buna fetişim olması normal mi?
çok hoştur, zariftir.
Diz hastalığı yapar.
Cok sevsem de malesef yilda ancak 1 veya 2 kere giyiyorum.

Boyu uzattigi gibi bacaklari ve durusu daha zarif yapar. Kendinize guvenerek giymek zorundasiniz yoksa ne dengeli yuruyebilirsiniz ne de dusmeden durabillirsiniz.
Dolgu topuk sayesinde kendisiyle barıştığımdır.
Çekicidir.
Her kadına yakışmaz.
Genelde yalınayak sevmeme rağmen fantezi dünyamda yer alan bir item. (bkz: ayak fantezisi)
Ne sınavıydı hatırlamıyorum.

Gözetmen kadın topuklu ayakkabı ile bir o yana bir bu yana hiç durmuyor.

“Hocam bir otur” demiştim herkes şok...
Böyle enteresan modelleri de olan aslı fevkalade ayakkabı.

görsel
görsel
görsel
Senede yaklasık milyon kere dugune , nisana , kınaya ve bilumum toplu merasime giden biri olarak mecburen kullandıgım ayakkabı turu.
Sırf giydigim kıyafetleri tasısın diye katlanıyorum yoksa icten ice nefret ediyorum topuklu ayakkabılardan.
Sık goruntusune karsın hic rahat degil ya da ben henuz oylesine denk gelmedim ama her gun giyebilen kadınları tebrik ediyorum katlanır cile degil zira.
giymesini bilmeyenler daha doğrusu topuklu giymeye alışmamıslar giymesin. sonra biz uğrasıyoz.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/ayak-1797033/
https://galeri.uludagsozl...com/r/dilan-dere-1786252/
görsel

Zariftir.

iyi yürüyebiliyorsan.

Aksi halde komiktir.
şu andaki amacına uygun kullanılış halini Leonardo da vinci'nin bulduğu söylenir. onun zamanında kısa boylu bir kraliçe vardır ve yakın zamanda evlenecektir. sonuçta evlenen kralın kızı olduğu için düğün çok büyük olacaktır. böyle büyük bir düğünde kraliçenin alay konusu olmaması için krallık Leonardo da vinci'ye ne yapmaları gerektiğini sorar. da vinci de ayakkabıyı topuklu ve şık bir şekilde tasarlar ve ayakkabılar moda olur.
"Ayaklı topukkabı" diye bir şey geldi şimdi aklıma.. bu daha güzel bir isim olabilirmiş..
Laminat parke ofis ortaminda cinnet getirtendir.