bugün

entry'ler (363)

büyük boy pizzayı dürüp yemek

arasına bir de makarna konursa tadından yenmez.

bana bir yıl vereceksiniz

bize kaybolan yıllarımızı kim verecek?

21 şubat 2023 ekşi sözlük ün kapatılması

bu sayede uludağ sözlük'e girmiş olduk.

uludağ sözlük mobil uygulama

mesaj kutusuna bile tiklayinca çöken uygulama.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

uludağ sözlük isitici cihazi calistirilmayan mekanin arka bahcesi gibi olmus.

tipi en çok merak edilen yazarlar

bez bebek nana.

eceayşemervebuketeylülfulyafundakübrabüşradilara

kim bunlar.

evli bir kadınla ilişkiye girmek

karım ile de ilişkiye giremeyecek miyim?

nude atacak sözlük kızı veritabanı

neredeler??

batak

zamanında sırf bu oyun için 2 saat yol gitmiştim. ankara'da 4.arayanlar yeşillendirebilir.

pardon kısa sureli muzik yapmak istiyoruz

gayet de rahatsız olduğum durum. istasyonda yap istediğin kadar, geçer giderim. ama o vagonda senin o sik gibi sesini dinlemek zorunda değilim. modern zaman dilencileridir.

bedelli askerlik

bu hizmet çerçevesinde izmir bornova 57.topçu tugayında bulundum. benden sonra orada olacaklar merak ettiklerini sorabilir.

haydi nickini bir fotoğrafla anlat demek

bu konuda çok zorlanmayacağımı düşünüyorum. ***tanju okan fotoğrafı***

sosyal fobi

üniversiteye gittiğim ilk sene fazlasıyla kendimi bunun içine sokmuştum. 2011 yılı falandı, o zamanlar inci sözlük'e de çok takılıyordum. sözlüğün bana tek faydasını orada görmüştüm. katıldığım zirveler sayesinde insanlarla iletişimim artmıştı. daha sonra otostop çekmeye de başladım. bu sayede yeni insanlar tanıyor, onlarla rahat sohbet edebiliyordum.

bir şekilde aşılıyor yani. tanımadığın birileriyle konuşmak güzel.

yozgat

ben burada 2-3 gece kadar kaldım. neden kaldım ben de bilmiyorum.

bir şehir.

palu ailesinin işlediği suçlar sıralı tam liste

biraz daha bu başlığı görürsem ben de bu olayı okuyacağım sanırım. umarım okumakla kalır. hiç meraklı bir insan değilim ama neyse.

kaşar kızların ortak özellikleri

eski sevgilimden "küpenin boyu arttıkça kaşarlık seviyesi artar" diye bir şey duymuştum. hala geçerliyse bu maddeyi de ekleyebiliriz.

bebek arabasını iten erkekler

motorsuz bir araç sürmek kadar keyifli bir şey var mı?? yok tabi ki. sürekli ben sürsem olur mu?

poşetlerin paralı olması

neden bu kadar konuşuldu anlamış değilim. cam filminden sonra bizimkileri bu kadar isyan ettirecek bir şey olması şaşırttı beni. beklemiyordum. zamanında umut sarıkaya bununla ilgili bir karikatür serisi yapmıştı, canım sosyologum benim.

yapılması gereken şey çok basit, yanına bir bez çanta alacaksın onu götüreceksin. içine de poşetleri koyacaksın.

yok parası nereye gidiyormuş vs diyenler var. ulan zaten her yerden çalıyorlar, bir de burdan çalsınlar en azından bir işe yarayan şey olur. neyse söyleyeceklerim bu kadar

benim fikrimin ne önemi varsa, neyse yazıyoruz işte bir önemi olmasa da.

sokak hayvanları uyutulmalıdır

her şeyi yakalım, komple. tüm kötü insanları da öldürelim. dünyada kimse kalmasın. bir tek ajda pekkan kalsın. olur mu?