bugün

aldığı tebrik mesajlarından sonra gaza gelip "iddaa danışma merkezi" kurma planlarına başlayan yazar. ayrıca ahtapot paul'un popülaritesini içten içe kıskanmaktadır.

bu kasaba ikimize dar paul, bilesin.
emre belözoğlu' ndan nefret etmede benle yarışabilecek nadir bayanlardan. *
patronusu kurt adamdır. ne alaka ben de bilmiyorum.
metamorfmagus özelliğine sahip olan ender cadılardandır. biraz sakar da olsa başarılı bir seherbazdır. annesinin koyduğu 'nymphadora' isminin çok budalaca olduğunu düşündüğü için 'sadece iş arkadaşları' değil, herkes ona tonks der. ha bir de sirius black'in kuzeninin kızıdır. kurtadam remus lupin'i de alttan girip üstten çıkıp kendisine aşık etmiştir. ****
yazar olmayı başarabilmiş olanı ise henüz öss sonucunu bekleyen ufak birşeydir işte.

edit: tey teey, üçüncü sınıfa gelmişim bile, n'oluyoruz lan?
(bkz: #8712762) şu sıralarda doğum günü olan yazar. kutlu olsun *

`http://galeri.uludagsozluk.com/g/tonks/` kendisine naçizane bu hediyeyi yolluyorum.
(#8272917) müneccimlerle ilişkisi olmasından şüphelendiğim yazar. tebrik ediyorum kendisini.
sözlük ahalisine doğum gününü duyararak yüzsüzlük yapmak isteyen yazar. 16 ağustos akşamı istanbul semalarında havai fişeklerimi görmek istiyorum artık.*
bir harry potter karakterini hatırlatan yazar ismi..hatta bu kişilik şekil filan değiştiriyordu yamulmuyorsam..
4. nesil yazardır. bugün itibariyle 15 eşsiz bünyeden birine sahiptir.iyidir hoştur... hoşlar getirmiştir.
(bkz: nymphadora tonks)
ilk adı nymphadora olanı harry potter serisinde sirius black* kişisinin kuzeni olan, zırt pırt saçının rengini değiştirebilmesini sağlayan bir yeteneğe sahip cadı, doğru yol* insanı. rumuzuma soyadını vermiş tatlı kadın.
kahin tonks. henüz ününü duyuramamış olan yazar.

(#8272917)
(#7278424) başarılı araştırmalarını takdir ediyorum.
bayan futbolsever.

nekkadar mutlu oluyorum böylelerini görünce. tabi futbolcunun yakışıklısından falan da bahsediyor arada ama olsun. biz sanki kadın tenisçilerin güzeline bakmıyor muyuz?