bugün

Türklük genetik değildir zaten hepimiz arap,yahudi,ermeni,yunan kanı taşıyoruzcular tarafından eleştirilen yazar ardından kürtler kardeş ilan edilerek uygurlar düşman ilan edilir

Amk rusların belli bir atası oluyor biz cesit çeşit kıpçak boyu ile karıştık slav değiliz o yüzden kazaklar kardeşimiz sırplar ne amk demiyor hala slav kabul ediliyor da

Farslar biz yahudiler ile karşıtık kardeşimiz yahudiler bana ne afganlardan demeyip de hala irani kabul ediliyor da anadolu türkü niye türk kabul edilmiyor sayın amına koduklarım biri açıklasın şunu

Pomaklar slavdır müslüman bulgar pomak dır zamanında kürtler de dağ türkü oldu şimdi siz bizi asimile ettiniz diye zırlıyorlar al asimile eden yok sen slav sın biz de türküz akrabamız da türkmen,tatar,uygur sikerim ermeni yi de arap ı da fars ı da.
Ya şu pomaklar türk değildir tayfası cidden beni eğlendirmeye başladı ?

Kardeşim bir iddia ortaya atıyorsunuz, dayanağı yok kaynağı yok. Bak adam pomakçadan girdi. Kaynakla iddiasını çürüttüm.

Pomaklar türk değildir diyorsanız, iddianız havada kalmasın, delillendirin. Eminim birilerinden duydunuz bu fikri ve olduğu gibi kabullendiniz. Hiç kafa yormadınız.

Ama ben uzun zamandır araştırıyorum ve pomakların türk olmadığını iddia eden tek bir kaynağa denk gelmedim.

ispatlayın ben de deyeyim ki ben slavmisim. Ama bu imkansız çünkü pomaklar türktür. Kuman boyuna aittir. Oğuzlarla olduğu gibi kıpçaklarla, avarlarla, hazarlarla, tatarlarla akrabadır.

Neyse tengri cahilliğinizi affetsin ırkçı dostlarım.
Pomakca bulgarca 'nın bir lehcesi türkçe 'den etkilendi diye türkçe olmuyor okey pomaklar türk palavra okey

Türkçede de arapça,farsça,çince,moğolca kelimeler var şimdi biz arap mı oluyoruz.

Edit:türk hissedersin kendini bilemem ya da kökenin türk'dür onu da bilemem ama sonra herkesi türk yapıyorsunuz diye coşmayın.
Bir dilin söz hazinesi onun hangi dil ailesine mensup olduğunu göstermez.

Ekler ve gramer yapısı bunu belirler. isterse %100 turkce sözlerden müteşekkil olsun, pomakca dilinin yapı olarak Türkçe ile ilgisi yoktur.

Pomaklar da Türk değildir. Slav kökenlidirler.

Ek: Vikipedi de kaynak değildir.
Sozlukte yazar oldugumdan beri takip ettigim yazardir. Adamin dibidir. Seviyorum kendisini.
Çizimlerini ve entrylerini okumaktan zevk aldığım, sevdiğim bir yazar. iyi yazmaları olsun.
linç etme sırası çüklülere geldiyse ben kaçar artık.

Edit: hemen kaldırmış entry i.
https://youtu.be/8tCkp0xJSWE

görsel
Parmaklarıyla geceyi aydınlatan ibibik yazar. Ötmesini bekliyoruz ailece.

Günlerdir Çizime gözüm gibi bakıyorum. Hayal dünyasına giriş;
https://i.hizliresim.com/bG1E0Z.gif
Çinli kimliğini kullanarak atam jie ye laf eden koreli'dir

Tang taizong adına.
artı oy meleğim.
kalan ülkücülerin de en yakın sürede temizlenmesi dileğiyle. misal üstteki.

edit: tong tegin ile bir derdim olmadı kendisi beni açık oylardı ben de bu yüzden sever sayarım. ülkücülere laf atmak maksadıyla yazdım sadece. yolu açık olsun.
yaptığım küçük araştırma sonucunda bu hesabın gok girsin kizil ciksin adlı şahısa ait olduğunu düşünüyorum. çaktırmamak için hesabı silmiş gibi gözüküyor. zaten hesabın silindiğini de ilk onun görmesi garip bir durum.

tanım: gok girsin kizil ciksin adlı şahsın ikinci hesabı.

edit: ciddi değilim. bunu bana söyletene de helal olsun her boku ciddiye alıyon amk.
Çizimlerini, entrylerini, müziklerini kısaca hiçbir şeyini unutmam. Bekliyorum her daim.
Sözlüğün en müthiş 11. Nesil silik yazarı. O bir terazi burcu kendinize gelin.
(Saçlarını kesme)
https://youtu.be/alg5f2JdFVk
Konuşmalardaki seviyeye bak. Nerede kaldı türk ahlakı, türk töresi...
Tangur tugur vardı, bu da onun yeşillisi sanırım.
Bir yazar saygı ve selam ile nxnsbzbsna.
Yine mi gitti ohooo

Yeter olm yav.
Tanımam ama nick altına gore kaliteli bir yazarmış sanırım. Size ihtiyacımız var burada gitmeyin.
Olm bak bu adam moğol moğol Tong tegin diye çinli mi olur

Çinli olan benim amk sözlüğünde.