bugün

türkçü bi arkadaş sevgiler.
ilginç bir karaktere sahip yazar kişilik, her şey üzerinde eğreti duruyor.
gezide hak ettiği gibi iki biber gazı yiyince ülke kurtardım zanneden, şöyle güzel ortam vardı şöyle yaptık böyle yaptık falan diye heyecanlı heyecanlı anlatan ama gerçekte ise ne yaptığını, neye alet olduğunu bilmeyen tipik bir gezicidir kendisi.

berkin elvan başlığında, ahhh be yavrucaaak diye artık iyiden iyiye bayağılaşmış, bizlerde mide bulantısı yaratan bir hümanistlik sergilerken, orada ülkücüler de vardı biz bozkurt işareti de yaptık taam mııı diyerek de tüyü dikmiştir.
Bugün doğum günüymüş nice yıllara.
beni şaşırttı. türkçü bilirdik hümanist çıktı.

(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
Vaay tarih seven bir hatun. Alırım bi dal.
Ne olduğunu kendisi de bilmiyor arkadaşlar. ideolojisi cam kenarında duran kitap misali, rüzgarı yedikçe değişiyor.

Bir de ortalarda türküm diye gezmesin rica ediyorum.
sanırım elinde türk bayrağı ile bağırırken çevresine pek iyi bakmamış yazarı.

direnişin ilk zamanlarında, arap sevici akp'ye cidden karşı çıkıyorlardır belki diye gidip kalabalığa bir baktım. şahsen türkçü olarak gördüğüm apo posterleri, tkp bayrakları ve sosyalist vatansız p.çler yüzünden bir dahada gitmedim. şimdi merak ediyorum ben bunları görürken bu yazar neyi gördü orada?
kimse burada ego tatmini yapmasın kardeşim. o ölen çocuk için yorum yapmayacağım ama bir türkçünün, milliyetçinin gözlerini biraz daha açması gerekir. zir düşmanın kim olursa olsun teröristler ile birlikte slogan atmak ne derece doğru bunu kendisine bir sormalı bence.

neyse doğum günün kutlu olsun türkçü kardeşim. umarım bu aşırı iyi niyetin gerçeği görmenin önüne geçmez.
Neyi gördüğümü anlatayım.
ben ankara/çankaya'da doğdum. Çankaya diyince öyle zengin vs sanmayın (bkz: dikmen)de doğup büyüdüm ve orada yaşıyorum.
dikmen gecekonduları hala fazla olan, alevilerin çoğunluk olduğu, ekseriyetle solcu, ama atatürkçü olan bir semttir. Öyle hdp tarzı değil. Hatta bugün her yanında türk bayrakları var.
gezi direnişinin ilk gününde komşum eline türk bayrağı alarak caddeye çıktı. Bir sürü kişi de vardı. 1 tane apo posteri, 1 tane tkp bayrağı bulamazdınız. Bulsaydınız dikmen onları yaşatmazdı zaten. Hadi gelin burada biji apo deyin bakalım sağ çıkacak mısınız. 2. Gün komşu, esnaf, taksici ellerimizde bayraklarla yürüdük. Dikmen ses kıyamet. Bir görmeniz lazım. Arabalar korna çalıyor atam izindeyiz sloganları atılıyor. Bir araba korna çalmadı ve geçmeye kalkıştı, içindeki adam atatürke laf etti. Linç edilmekten polis kurtardı.
3. Gün daha da kalabalıklaştık. Polis, önümüzde duruyor. Ben en önlerdeyim. Biz tüm sloganları attık. Hiçbir şey olmadı. En son mustafa kemal in askerleriyiz diye bağırdık ve ilk bağırmada dikmen'i biber gazına boğdular. Slogan atıyoruz hala dağılmadık o kalabalık kıyamet. Tomalar geldi. Evlerin balkonlarına ya balkonlarına sular sıktılar. Türk bayrağını polise karşı kaldıran adamı tutukladılar.

işte ben bunu gördüm. Benim için gezi eylemi buydu. Ankara/dikmen'di gezi eylemi.

Şimdi ben bunu savunuyorum diye türkçülükten çıktıysam varsın çıkayım mühim değil!
hümanist değilse iyidir.
Turkish cowboy.
(bkz: rahat bırakın kızı)
Olm ne millet ile uğrasıyorsunuz lan.

Sohbeti iyi yazar.
http://www.uludagsozluk.com/e/29160167/

kafası karışık türkçü yazar. berkinciler ırkçının dik alası bilmesi lazım.
vay yoldaş yazardır iyi yazar. evet. berkinciler ırkçı falan değildir. madamın dibi yazar.
Fırsat ayağına geldi yazarı.

(bkz: evleneceksen gel sözlük adayları)

göz gezdir istersen. Belki biri acır da kurtarır bizi senden.*
türk bir kadının nick'ini alıp türk olmayarak ironinin dibine vurmuştur.

Birkaç entry'sini okumuştum. kendisi türk olduğunu sanan hemşinli bir ermeni. veya türklük aşkıyla yanıp tutuşuyor ve kendisini türk ırkına yamamaya çalışıyor. olsun canım, bizde misafirperverlik ana prensiptir.

ayrıca türkçü erkekler tarafından ilgi çekmek için yapamayacağı şey de yoktur genelde. ameliyat olup gözlerini çekikleştirmesinden korkuyorum.
(#29287524)

Kısacası Nefes alsın yeter demek istiyor arkadaşlar. Eheh.
(#29305930) black hawk down veya olympus has fallen.

film seven yazardır.
Beni bulsun bir çekik gözlü.
Şimdi kafkasyalı tamam da ne gürcü, laz,çerkez, oset,ahıska, Karapapak,terekeme,tatar,nogay.
Dünyanın bilinen ilk kadın hükümdarı olarak kabul ediliyormuş.
Saka türküdür ve dünyanın ilk kadın hükümdarıdır bu da türklerin kadına verdiği değerin göstergesidir.
okuyun gençler güzel kitap A.Haldun Terzioğlu.
Birincisi senin türk olduğuna inanmıyorum. Kafatası ölçünü almadan da inanmam.
Babanla sorunun varmış geçmiş olsun diyorum yine de.
güncel Önemli Başlıklar