bugün

takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu entryleri beğeniyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim.
yine atmış oltasını rastgele.
Hafif psikopat yazar. Ama iyi yazar severim. Korkulacak bir tarafı yok.
türkçü bir arkadaşımız. saygılar sevgiler.
Nickini beğendiğim iyi bir yazar. Var olsun.
yazarı bilmem de tomris hatun çok kutlu bir katundur, türk kızlarının örnek alması gereken ecdadlarımızdandır, pers kralını yenip kafatasından şarap içen bir saka hükümdarıdır.
pers kralı 2. Kiros'u yenilgiye uğratan ordunun kraliçesi.
yine oltasını atıp kaçmıştır.
görsel

bu muydu?
Waffle gibi yazar. Her şeyden biraz var etnik kimliğinde.

Edit: alttaki Entryden görüldüğü üzere kızın ülkücüsü hiç çekilmiyor.
nickini görünce aklıma pers kralının kesik başını kan dolu fıçıya atan bir hatun profili canlanıyor gözümde , insan inceden bi tırsıyor tabi

ama entrylerine bakılırsa iyi biri gibi duruyor , en azından kellenizi kesip kan dolu fıçıya atmaz herhalde *
Ayak fotosu atmana gerek yok. Tırnağının fotosunu sesini atıyosun prim yapmak için. Fark etmez yani.

Ayrıca Nogay ne aq?
Hayır gay mi demek istiyon anlamadım.
Her şeyi düzgünce defalarca açıkladım. Bakın bu insanlar sırf türklüğe düşman oldukları için yazıyorlar bunları, o 10 kişi de türk düşmanı olduğu için eksiliyor.

Artık o kadar bunaldım ki tatar diyor ama nogay diye tanıtıyor diyene anca "beyin yoksunu" denir.

Çerkes derken adigeyi kast etmiyorum. Çerkes = kafkas göçmeni olarak kullanılır türkiyede. Türkü de vardır adigesi de çeçeni de. Bu yüzden çerkes dedim öyle dedikleri için. Hay demez olaydım bu kadar anlamaz olduğunuzu nerden bileyim.

Nogay da dediğim gibi tatardır. Zaten "nogay tatarı" diyorum çoğu entrymde anlayın diye.

Anne tarafım bu şekilde ve ben onu benimsedim. Baba tarafım türkmen ama alakam yok o insanla.

Şu kadarcık şeyi algılayamayan harbi beyin yoksunudur.

Çeçen değilim ama çeçen hayranıyım bunu da belirttim.

E artık bi sevdir git arkadaşım.
türkçü kızların örnek aldığı biridir kendisi...
Allah'ını seven milliyetini açıklasın yazarı.

Bacım iyi güzel hoş yazıyorsun da nesin sen?

Türk müsün, çerkes misin, laz mısın, tatar mısın?

Anlayamadım gitti. Net.
(img:#760777)

Gözünü de atmış lan asdhjsklhjhjs.
Kezoların savaş açtığı yazar. Ne tür bir bilgi birikimine sahipler acaba. *
abazanların nick altı kastığı ergen yazar.
nogaylar "tatar" boyu değildir, ama ikisi de kıpçak boyunun alt boylarıdır.
"Nogay" diye tabir ettiğimiz topluluk, ismini Nogay han'dan alır. Osmanlı gibi bir anlamı vardır, ama asıl insanlar, Türk'tür, kıpçak türküdür.
Tatar sözcüğü de aynı şekilde, tatarların normalde kendilerine verdiği bir tanımlama değildi, aynı "azeri" gibi, başkaları tarafından kullanılmış, sonradan "tatarlar" tarafından kabul görmüştür. "Kırım Türkü" ya da "Kazan Türkü" daha doğru bir anlam içerir. Ben şahsen bunlardan ilkini kullanıyorum.
görsel
Nickaltında ben olmadan ayar manyağı yapılan hatun. çok kırıldım arkadaşlar size.
Erkek düşürmek için türkçü geçinen yazar.
sözlükte değerli ve kardeşim olarak gördüğüm yazardır. adam olun sahipsiz sanmayın...
Sözlükte meme capsi paylaşıp izmirli kız geyiği yapan sığırların eleştirdiği yazar.

Yazık lan...
Şişkodur.