bugün

(bkz: ne diyo la bu)

ne demek istiyorsun BACIM ?
küfür falan yok inşallah *
bir hatun. yemek yapacaktı bi ara bekliyoruz.
bizim oralarda eskiden tomris diye bir bisiklet tamircisi vardı, her tekerim patladığında bu kişiye gidip yaptırırdım. çocukluğumun mutlu geçme sebeplerinden biri tomris lakaplı bisiklet tamircisidir. bu nicki görünce hep aklıma o bisikletçi gelir, şu an hala var mı bilmiyorum...
Sabahki tüm neşem, tüm enerjim bitmiş durumda.
aslında yemeyecektim, ama sabahtan beri açım, artık bünyem dayanamadı.

Yalnızım, müzik ve masa lambasının ışığında yiyorum. Düşündüğüm çok şey var. Gerçekten üzgünüm şu an. Gözlerim dalıyor uzaklara.
Böyle olmamalıydı.

Hayatlarımız diyorum be, böyle olmamalıydı.

Yanlış şehir, yanlış kişiler, yanlış hayatlardayız hepimiz. Ve hepimiz üzgünüz.

(img:#785591)
Nickini her gördüğümde kafamın içinde 190 kilo bir kız canlanıyor

tombik hatun
serbest çağrışım.
Sözde türkçü. Itici geliyor bununla birlikte bir kaç tanesi neresi türkçü bunun. Koca bulsa da kurtulsak.
Benimle hiç konuşmayan, sormayan, tanımayan, onu bırak hiç entrylerimi okumayan insanların "neresi türkçü" laflarına sinir oluyorum.

He paşam he, en türkçü sizsiniz he, en doğru sizsiniz he.

Koca falan da aradığım yok kim uydurduysa. Tek bir insan var ve sadece onun mutlu olması umrumda. Eğer görsem gülümsediğini, hayatının güzel olduğunu, çekip gideceğim her şeyden.
(#28056853) Bir de utanmadan bana cevap yazmış yazardır.

Ya beyin nakli diye bir şey çıkacakmış. Bence "Artık yalnızım, biri beni teselli etsin ilgi göstersin" diye çırpınacağına bir başvursun oraya.
Git derdini başka bir yerde paylaş yaa sıkıldık sizin şu ilgi açlığınızdan.

Edit: maduriyetini dile getirdiği için yeşil ışık görüp ona pm'den "belki bana da bir ekmek düşer" düşüncesinde olup yürüyen abazalarımız savunmaya geçmişler.
(bkz: ben buna gülerim)

Edit2: şu alttaki salak ne saçmalıyor yaa. Onu bunu boş ver de ne oldu? Düşürebildin mi kızı? *

Edit3: kıyamam yaa. O kadar savundun tek bir mesaj atmadı mı? Neyse devam et en geç birazdan atar. (bkz: eli sikinde umutla beklemek)
Tanımam etmem de herkes gibi entry girmiş bir yazar sanane amk hangi başlığa yazdıysa?

Not: bu entry yazarın nick altına haksız yüklenme üzerine üstteki bayan turabiye hakkında girilmistir. Kar amacı gütmez.

Edit: ay sen ona gül de, abazan sürüsü senin peşinden 7 arti oy vermiş onu nerenize napalım? Nereye düşüyorMuş o ekmek acaba? Komedi amk.

Edit2: 9 aydır buradayım ilk günden bu güne bahsi geçen yazara ne şimdi ne de başka zaman mesaj attım çakma lale seni. Birine ille yürümek zorunda değilsin haksız davranış gördüğünde. Dominant sığır.

Edit3: boş yapma artık güzel kardeşim.
hayattaki tek yaşam amacı erkekler olan bir kız tarafından eleştirilmeye çalışılan asenamızdır. tomris hatun gibi saygıdeğer asenalarımızın fikirleri ve amaçları vardır.

diğer kızlar milliyetçi kızlara karşı nefret duyarlar çünkü milliyetçiliği sadece erkeklerin sahip olacağı bir özellikmiş gibi algılarlar. diğer kızların düşüncesine göre "delikanlı kızlar" sınıfına giren milliyetçi kızlar ve milliyetçi olmayan kızlar arasında bu tür anlaşmazlıklar yaşanabilir. aslında bunun sebebi diğer kızların "delikanlı kızlar" olan atatürkçü ve milliyetçi kızlar kadar özgür düşünceye sahip olmayışıdır. diğer kızlar bu "delikanlı kızlar"ın gür çıkan seslerini hazmedemezler ve erkeklere karşı aynı kendileri gibi ezik olmasını isterler. köleler diğer kölelerin özgürleşmesini istemezler. asıl mesele budur.
Edit: evet eksileyin hadi daha çok eksileyin. Hatta nefret edin benden. Zaten ediyorsunuz.

Bu sözlüğü anlamıyorum.
herkes içinden geçeni her başlığa yazıyor, amaç bu değil mi zaten? Yalnız olmasak kim burada bu tür muamelelere ve trollere rağmen burada durur ki?
Kimse gelsin bana ilgi göstersin demiyorum ve asla demedim. içimden geçenleri paylaştım. Burada bile yazmasam ve içime atsam intihara kadar giderdi.
Hepimiz mutsusuz bir şekilde. Kim mutlu ki? Kimseye yavşamadım bu sözlükte, fotoğrafımı, numaramı dağıtmadım. Belli yazar arkadaşlarım var beni tanıyan. Konuşuyoruz. Kimine akıl veriyorum, kime bana akıl veriyor. Kiminle siyaset yorumluyoruz, kiminin annesi çok sevdiğim bir ülkeden gelmiş oluyor onu konuşuyorum, kimi öğrenmek istediğim bir dili biliyor bana yardımcı oluyor.
bu sözlük bunun için değil mi?

Peki sizin amacınız ne? Hayır bir insana bunları yazmak için nedeniniz ne? Hanginize bir şey söyledim? Ben öyle kızlar gibi oje, ruj, erkek muhabbeti hiç yapmadım. isteyen dönsün baksın entrylerime. Siyaset de konuşurum edebiyatta. Hepimiz konuşuruz.

Ne peki bu şimdi? Benim nick altıma yazan kaç kişi adımı biliyor? Kaç kişi konuştu benimle? Yahu sen benim hakkımda ne bilirsin?

Hiçbir zaman sadece kız olduğum için ilgi görmek istemedim. Tomris hatun'a hayran olduğum için, bir türk olarak tarihimi sevdiğim için bu nicki geldim. Asla bakın ben xx kromozomluyum gelin ilgi gösterin demedim.

Siz büyüttünüz, olayı buralara getirdiniz ve sadece zevk aldığınız için bana laf ediyorsunuz. Dominant kız nickini hiç duymadım, hiç duymadığım yazar beni ne kadar tanıyor da yorum yapıyor? Kuyruk yagi kaç kere benle konuştun da koca arıyorum falan dedim? Ara ara eğlenmek için birkaç entry yazdım, mesaj attım, ne var bunda? Beyaz saray sözcüsü gibi mi yazayım burada?

Derdiniz ne biliyor musunuz, uğraşacak bir yazar bulmak. Ben burada ne dostlar bulmuşken sizin yaptığınız şerefsizlik.

Beni bu sözlükte tanıyan tanıyor. Herkes diyor ki "kime ne yaptın da bu kadar yükleniyorlar sana?"
Diyorum ki "hiçbir şey".
Tek laf bile konuşmadık o yazarlarla.

içimden geldiği gibi yazdım ama bıktım artık. Bir nick altında bunu yapmanızdan bıktım. Sevdim ben. Birini sevdim. Ve onun mutluluğu beni mutlu ediyor. Onu özlüyorum. Gözlerimi kapatınca o geliyor aklıma. Ama sevilmiyorum. Evet doğal bir şey. Herkes herkesi sevmek zorunda mı? Hayır. Bu içimde yara oluşturuyor ve unutmaya çalışıyorum. Yemin ediyorum çalışıyorum.

iyi tamam, madem bu kadar nefret ediyorsunuz gidebilirim. Artık yeter.
(bkz: susar mısın gerizekalı kız ağlıyor şu an s s s)
niye her iki haftada bir sözlükten gitmeye karar veriyor yazarıdır.
Delikanlı Mert bir kızdır. Erkeğin pesinden koştuğu için kendini salak gormuş, ben yaptım siz yapmayın bacılar demek istemiş ama bazı dominant kızların ve Kürt yağlarının saldırısına uğramıştır.(bu entry yı de k.rt y.ğı sildirebilir) delikanlılığından sevdiğine naz yapamamış "seviyorum seni!!" diyerek cevabını almıştır. Erkeklerin kötü yüzünü tatmistir. Kendisi turancı,ülkücü birine benziyor. Faşistlik taslamaması iyidir. Zira bir çok ırkçı şahıs "kürtler gebersin, Araplar ölsün" diyor. Milletini sevmek kavramını yanlış anlıyorlar. Tomrisin kitap okuma merakı da hiç bitmesin. Koreli, kazak, Kırgız, Özbek vb. Biriyle evlenecegini düşünüyorum.
Kendisi siirt limi acep.
iyidir bilirim.
Ötüken yolu yokuştur
Kafaları tokuştur
bana laz-gürcü diyenler
ya kürttür ya rustur.
Aşık yazardır.
Android sorununu yediğim yazar.
Gardaş bu adroid size ne etti?
Sanırım gerçekten aşıktır. Çok sorguladım bunu. Hayatımda ilk kez birini sevdim heralde. Ne bileyim artık önemli yok.
18 yaşında ama bildiklerinden daha fazlasının olduğunu bilmeyen yazar. Kızım senin daha yaşın yetmez felsefeye sen ne gördün ki felsefe yapacak insan arıyorsun. Felsefe yapmak istiyorsan önce kendinle felsefe yap önce kendini eleştir. Bu arada tomris in ismini kullanma bu o dönemde yaşayan kadın için bir hakaret sayılabilir ki sen onun gibi nitelikler barındıramazsın...
Bu arada sevgilisinden çok ilgi bekleyen birisine benziyorsun, biraz rahat bırak çocuğu nefes alsın lan. Bu dönemin kızlarının yaklaşık %85 i böyle mi olur lan?...

insani olarak saygı duyuyorum ama yaşın daha küçük kimseyle boy ölçüşmeye kalkma.

Edit: Önce kendini bil kendini, nasıl biri olduğunu belirle canımı ye...
Edit2: Bilgi yaş ile doğru orantılıdır...
daha ilk cümlelerinden bir hatunun oturuşunu tarif etmeyi başarmış ve gözümde canlandırmayı başarmış yazar kişi. doğru betimleme ve his tercümanlığı.
--spoiler--
iyi tamam, madem bu kadar nefret ediyorsunuz gidebilirim. artık yeter.
--spoiler--

hala gidememiştir.
(bkz: #28119560) inceden ben içki içiyorum birayı votkayı vs... her türlü içkiyi biliyorum imajı vermeye çalışan içkiyle kendini reklam etmeye çalışan sözlük kızı.
içki içmeyi bi halt sanıyor. içiyosan da bize ne kızım.
Bazı yazarların afedersiniz beyin yoksunu olduğunu düşünüyorum.

Gün boyu oturup entrylerimi incelemek tam enayilik.
Kızlarıma türkçe isim koyacağım dedim, yazdım. Oğluma da başka isim koyabilirim, koymayabilirim de, belki de hiç evlenmem kim bilir. O an aklıma hangi isim düşüyorsa onu yazıyorum.

Tam gerizekalılık. He tamam, sen entrylerimi incelemeye devam et. Bunun için vakit falan harca..*

Edit: e sen sözlükte hiç tanımadığın birine kin tutuyorsan, bir de bunun için vakit harcıyorsan ya buradan başka bir dünyası olmayan asosyal eziksin, ya da beyin denen bir organ sende mevcut bulunmuyor..