1. 1.
  futbol hayatına çukurova universitesinde başlayan sırayla gençlerbirliği , adanaspor , gaziantepspor , ve an itibari ile tekrardan adanasporda futbol yaşamına devam eden 1986 doğumlu vucut yapısı olarak eski beşiktaşlı fevzi'ye benzeyen yetenekli kaleci.
  danimarka'ya 1-0 kaybedilen ümit milli maçında kadroda olup oyuna alınmamıştır. aynı zamanda kardeşimdir kıyak geçiyorumdur başlık parselliyorumdur.*
  ... aktif matkap
 2. 2.
  adanaspor kalecisi. walter zenga geldi kaleciden anlar kenan hasagiç ten kaleyi teslim alır dediğimiz anda kadro dışı kalmış, adanaspor a gitmek zorunda kalmıştır. ileride iyi yerlere geleceğinden şüphem yoktur.* *
  ... serander
 3. 3.
  23 yaşında gelecek vaadeden bir kaleci.
  öyle düşünüyorum ki süperlig dışında geçireceği son sezonu olacaktır.
  ... cacaron
 4. 4.
  2-0 aldıkları adanaspor-orduspor maçı sonrası, elinde mikrofonla şeref tribününün önüne gelerek, on yıllık kız arkadaşına evlenme teklif eden kaleci. kız arkadaşı teklifi kabul etmiş ancak "sürpriz oldu" demiş. on yıl bu on yıl, daha ne sürprizi burcu?

  (bkz: http://spor.mynet.com/hab...lilik-teklifi-etti-/19785)
  1 ... mother
 5. 5.
  tam dayaklık adam. arkadaşım fırsatın var, imkanın var teklif yapıyorsun anladık da ulan geride kalan erkekleri neden düşünmüyorsun?
  kızlar ne görse istiyor arkadaş., şimdi çıkıp deseler ki biz de böyle evlenme teklifi istiyoruz diye ne cevap vereceğiz biz.gazetelerde yayınlanan fotoğrafta arkadaki kızın duruşuna dikkat edin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız
  insaf yahu *
  ömür boyu mutluluk dilediğimizi de sıkıştırıverelim entry sonuna.
  ... xargn
 6. 6.
  sezon başından beri yediği hatalı goller yüzünden adanaspor 10 a yakın puan kaybetti. saha içinden evlilik teklif ettiği nişanlısından ayrılmış bu da psikolojisini bozmuş. pek sayın tolgahan senin özel hayatındaki sorunların cezasını taraftar çekmek zorunda mı? madem psikolojin bozuk oynama otur kenarda.

  bugün oynanan akhisar belediye maçında kendisine 2 top geldi ve bu iki ta üzerine geldi beyimiz gelen topları ağlarla kucaklaştırdı ve rakibe 1 puan hediye etti.
  1 ... zappinger
 7. 7.
  dünyadaki en komik 10 golün yarısını yemiş olan, tcdd spor maçında yediği en komik 6. gol ile bizi sinir küplerine bindiren eldiven.

  çorumspor un da futbola hakkı var, hem çorum güzel şehir bak tertemiz. holiganı da olmaz oranın. git tolga abi valla bak.
  ... worldisblack
 8. 8.
  bayram akgül ile birlikte adanaspor'un afedersiniz anasını belleyen kişidir. yine satmadı bayram amcası onu göztepeye kiraladı.
  ... knicksgiantsmets