bugün

serseridir, oyunculuğunda bile serseriliği belli olur. şöhretin şişirdiği ve kalburüstü hale getirdiği içi boş gençtir. sürekli zigiş düşünen bakışları, laubali hareketleri ve bu sırada takındığı aşırı kendine güvenli & cool yapmacık tavrı ile, sinirle atılacak tek yumrukta ağzını burnunu dağıtma isteği uyandırıyor. bir insanın iticilikte ulaşabileceği önemli seviyelere ulaşmış kişidir.
medya kralı nda bereyle oturan oyuncu.
az sonra başı pişik olacak oyuncudur.
kendisi anarşistmiş. az önce söyledi. zaten kropotkin,goldman falan da neo-liberal.
kirada otururken ev sahibinin dut ağacına dalmasına izin vermediği ,ayrıca yaz günü spot ışıklarının altında millet yanarken kendisi bere takmaktan kurdeşen dökmek üzere olan oyuncudur.
Medya kralında okan'a kas gösterisi yaptırtan şahıs.
dün medya kralında tuna kiremitçinin anti patik nefret dolu bakışlarına maruz kalan mütavazı, akıllı, yakışıklı oyuncu. açıklamaları da gayet mantıklı geldi bana. aslında yakışıklıdır ama dünkü tarzı, kıyafetleriyle apaçi gibi olmuştur.
alkol alarak güzelim kaslı vücuduna terbiyesizlik yapan oyuncudur. lan anladık çok paran var 12 haftada steroid desteğiyle toparlasın o vücudu ama yazık lan. o paraları bize verdi protein tozu ihtiyacımızı karşılayalım. *
adam yakışıklı.
eğer ilgili haberde verilen cümleler kendisine aitse afedersiniz ama adam mal beyler:
http://www.ntvmsnbc.com/id/25179327/
defne joy foster'ı çok sevdiğini, çok candan bir arkadaşı olduğunu söylemiş ama cenazesine gitmeye gerek duymamış. zaten birbirini çok seven candan arkadaşlar birbirlerinin cenazesine gitmezler. kendisini tebrik etmek lazım, ettim.
yaprak dökümünden sonra ortalarda göremediğimiz şahısdır.
Azeri bir mankenle evlenmiş. yalnız hatun da güzel ha;
görsel
saçmalamaya çok müsait biri.
saçmalamadan, arada bir kriz yaratmadan yaşayamamaktadır kendisi.
saçmasapan bir şekilde evlenmiştir, öyle de boşanacaktır.

buraya yazayım da.
tarafımdan tam "adam olmuş bu,evlilik yaramış buna" denildiği bir vakit, programa veda tadında son cümlelerini kurarken "evlilik çok güzel,en az üç çocuk ahahaha" * demesiyle tespiti bana montelemiş insan müsvettesi.

(bkz: laf söyledi balkabağı)ndaki kabak. balkabağı değil,sadece kabak. gerek tadı gerekse şekliyle. kabak. kaa-bak.
Oynadığı rol yüzünden türkiyenin düşmanı olan ünlü bi oyuncu.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/tolga-karel/

(bkz: çatal)
kuzey-güney'in güney'i olacakmış lakin kıvanç tatlıtuğ istemediği için kendisini, rol buğra gülsoy'a verilmiştir.
(bkz: biz öyle duyduk)
ideal tesisatçı olabilir.
donsuz gezdiği görüntülenmiştir.
götünün çatalı görünen kişi.
çok da lazımmış gibi.

kıçını toparlayamayan adamdan ne olacaksa artık.
gay sanatçıların, para vererek yaptığı evlilikleri en güzel ispatlayan oyuncu. karısı ve sözde karısını aldattığı sevgilisi ile aynı mekandan çıkıyorlar. sonra başka bir mekana ve en son saçma bir öpüşme.

en son karısının açıklaması: '' ben türkiyede kimseyi tanımıyorum. çocuğumun babasız büyümesini de istemem. hem tolga da özür diledi. onu son kez affediyorum.'' ( iç sesi: hele bi doğsun çocuk. dizilerde oynamaya başlayım o zaman zaten ayrılacağız. ) durumu özetlemiştir.
sevgilisiyle görüntüleri çıkmadan bir gün önce bir magazin programında denk geldi ve izledim. harika bir evliliğim var, insanlar görsün. miilet 3 4 yıl çıkıp evledikten sonra ayrılıyor, en güzeli fazla vakit geçirmeden evlenmek falan dedi. çok iyi baba olcağını falan söyledi. ertesi gün pantalonu düşük hallerini gördük. rezil bir insan kısacası. karısına ne demeli, içtiğinde ne yaptığını bilmiyor demiş. insanlar da ne mide var.
(bkz: tolga karel vs göt)
hamile eşini aldatmıştır. kadın da çocuğunun babasız kalmaması açısından sineye çekmiştir. tipik türk ailesi.