bugün

kendisini nimetten sayan, hamile bıraktığı kadınla evlenip, başka kadınlarla öğüşmekten çekinmeyen hödük.
kanıt dizisine yerleşmiş olduğu görülen kişi.
komiser bilmemne rolünde, çok gereksiz bir diziye dahil olma olayı yahu. bi oturtamadılar zaten yerini.
Yakışıklı değildir zaten doğal değildir. Burnunda kaşında her yerinde estetik vardır. Bir erkek tipi için bu kadar da uğraşmamalı çok yapmacık bir adam.
2014 yılın da yapılacak olan survivor'ın ilk ünlü yarışmacısı.

basında hakkında çıkanların aksine çok iyi biridir.
survivorda yarışacakmış bu kırık arkadaş. üniversite 1'de ne dinlerdim bu ala gavatın şarkısını. hey yavrum hey.

http://www.youtube.com/watch?v=aARhUEMIxXE
survivor'a katılan yaprak dökümünün nuri alço'su. eyvah orasını da karıştırır. *
bu sıralar survivorda olan basında çıkan haberlerin aksine iyi ve kültürlü bir insan olan tolga karelin üzerine yapışmış yaprak dökümünün oğuz karakterini survivorda kurtulacağını ve kendini türk halkına daha iyi gösterceğini düşünüyorum. he birde sitesi varmış http://www.tolgakarel.com.tr
sapığa benzeyen adamdır. yolda baktığını görsem koşarak uzaklaşırım kendisinden.
Hani bazı insanlar vardır yüzlerini görünce aklına direkt cinayet senaryosu gelir.
Bu da öyle bi tip işte.

Edit: size de olmuyor mu o?
issız adadaki konuşmalarına şahit oldum şlmdl . içinde bi beyfendi varmiş meğer . Keşke eskidende saklamayaydi eyiydi .
adam bildiğin floki oldu survivor da. çok değişik de bir ses tonu yani değişik dediysem tam da değişik değil ama komik. benim yorumlamam bu kadar.
Çok yaşlanmış lan bu.
Şaka maka güç var adamda.
aklımda hala bütün aileyi birbirine düşüren gavat damat olarak gezinen oyuncu.
şimdilerde survivor da izliyoruz kendisini.
Survivor'da biraz daha iyi tanıma fırsatı bulduğumuz hiç sevmem dediğim halde yavaş yavaş yumuşamaya başladığım oyuncudur kendileri. Yaprak Dökümünde az bedduamı almamıştır.
Survivorda onune gelenle problem yasatan adamdır.
ünlüler yarışma kaybetmiş, Tolga ile Merve birbirine girmiş. Tartışmaya Akın da dahil olunca olay büyümüş.

Tolga Karel çareyi adayı terk etmekte bulmuş. Eşyalarını toplayan Karel, Ünlüler Adası'nın karşısındaki adaya yüzerek geçmiş ve tek başına orada kalmaya başlamış.

Tolga Karel 'Yalanlarla dolu bir adada yaşamaktansa yılanlarla dolu bir adada yaşamayı tercih ettim' demiş.

peh.
Bir zamanların en yakışıklı adamıydı. Şimdilerde saçı dökülür olmuş. Üzüldüm ya.
Survivor ünlülerde işe yarar tek sevdiğim tiptir. Ayrıca haklı olduğunu düşünüyorum kavgalarda.
Zor duruma düşerse Turabi gibi Tolga bey e de oy vericez.

--spoiler--
Dokunulmazlık yarışması sonrası üstüne geldiler. Merve denen antipatik kiz bağırdı çağırdı.
Duygu denen kız da öyle. Hele de Akın vuvuzella gibi başında harıl harıl bağırırken o suküneti,
o sakinliği gerçekten çok taktirimi kazandım. Başkası olsa ikisi de kafa göz girer, diskalifiye olurdu.
--spoiler--

Not: Halen seviyorum kendilerini. Bazen çamura yatsa da oyunlarda.
Cok kibar bir insan bence. O gun o kadar bağırdılar adam bozmadı kendını.
Yaprak Dökümü dizisinin içinden reel hayata geçmiş gibi tüm sansasyonel olaylara imza atan kavgacı ünlü. En son evine haciz gelmişti. Adaya duyrulur.
Adada dışlanan adam.
survivor'da kendine ada işgal eden yarışmacı.
Iyi bir insan oldugunu anladigim kisidir. Yaprak Dokumundeki canlandirdigi oğuz karakterinden cok farklidir.
survivor'da yetim gibidir...
Tripleri bayan adam.
güncel Önemli Başlıklar