bugün

yakında çıkacak olan devam oyunu.

http://www.hurriyet.com.t...2-resmen-geliyor-40087022
birinci oyuna nazaran 2. oyunda singleplayer oynanışın olacağı fps aksiyon tabanlı oyundur.
COD benzeri hızlı oynanışa sahip oyun. Silahların tepmeleri ve vurduğun hedefe mermilerin isabet ettiğini anlama hissi çok güzel olmuş. Titan denilen robotlarla savaşmak da eğlenceli sayılır ancak ekranda 6-7 titan olduğu anda büyük bir kaos oluyor. Kim kime dum duma bir ortam oluşuyor. Titanların olmadğı, sadece pilot vs pilot modu da vardır.
Optimizasyon konusunda gerçekten kendini aşmış oyun.(Pubg burda sana lafım ibne)

gtx950m gibi ölü olmasa da artık eskimekte olan bir ekran kartında, tüm özellikler sonuna kadar açık, 16x anisotropic filtering desteği ile ortalama 50 fps'de akmaktadır.

Oldukça hızlı bir oynanışa sahip, vuruş hissi ve silah çeşitliliği (ki oyunu bu noktada wolfenstein 2: the new colossus'a benzettim) tatmin edici, grafikler güzel, mekanikler keyifli. titan kullanmak orgazmik bir his veriyor.

inceden crysis'in hissettirdiği "saf high-tech hızlı tempolu fps" hissini veriyor.

olmuş bu.
Valla hem multiplayerı hem de single playerı ile göz dolduran bir iş. Özellikle single playerı için konuşacağım, çünkü gerçekten şu tarz işler arasında çok ön plana çıkan bir iş. Yani arkadaşlar, şunun yarısı kadar olamayıp single player oyunum diye ortaya çıkan işler var. Hikaye olarak aşırı klişe ama oynanış olarak tam tersine aşırı keyifli bir iş yapmışlar. Sonlara doğru hafif sıkıyor olsa da oldukça kıvamında. Ellerindeki imkanları sonuna kadar kullanacak bir bölüm dizaynı ve çeşitlilik ile geliyor oyun. EA Pass indirime girdiği için aldım yakın zamanda, onunla birlikte tükettiğim en iyi iş olabilir.

Multiplayerı ise gerçekten pre-Apex Legends. işin ilginci de hala oynayan var. Özellikleri ile birlikte oldukça akıcı ve aksiyonu yüksek multiplayer yapmışlar. Tek el oynayıp çıktım ama Apex Legends'ı bolca oynadığımdan diyebilirim ki severseniz pek sıkmayan aşırı akıcı bir deneyim.
EA Pass içindeki nadir iyi işlerden. Denenmesi şiddetle tavsiye edilir.