bugün

Erkan baş.
Bu hayatta her şey tipe bakar. Siyasi tip değil, insan tipi.
Liberal sol partidir, kimlikçi bölücüdür, sosyalizm ile alakası çok azdır.
1915 sözde Ermeni Soykırımı'nı savunan sözde solcu özde Türk düşmanı bir parti. Aşağılık herifler.
Köylüden tut, kasiyerine kadar hepsi milletvekili adayı olmuş.

Köylü cahili yarın bugün kandırılıp karşınıza çıktığında şöyle bir açıklama mı yapacaksınız; kandırıldık.

Hahaha mk ya bu ülkede vizyon diye bir şey yok. Partide burjuvadan tut köylü cahiline kadar herkes var.

Kültürel sevişme!
Güldüm hxhdhd.
görsel
bir garsonun en iyi geçim kaynağıdır, tip olmadan geçinmek oldukça zordur. asgari ücret ve tip birleştiğinde bir garson tamamlanmış olur ancak eve gittiğinde yine mutsuz ve yorgundur çünkü hizmet sektörü zordur, vahşidir, doyumsuzdur. garsonlara saygılı olun.
Çok sağlam geliyorlar.

Bu seçim değil ama bundan sonraki seçimlerde oyumu alacaklardır.
Bu seçimden sonra oyumu bunlara atıcam aq.

Aralarında hırslı hırsız yok gibi bir şey paraylada işleri yok.
iki alttaki yazarda olmayandır.
türkiye işçi partisi'nin kısaltması.
görsel
Bize hitap etmeye bir birey, başkasında hayranlık hissi uyandırabilir.
(bkz: görece)
genelde kızların genel olarak baktığı ve ne kadar ayy ben daha çok başka şeylere bakarım dese de erkekleri tercih etmede kullandığı en önemli öncelik.

kısa bilgi vermek gerekirse ki kendimden veriyorum bu tipe bakacak insan sayısı azdır.

dershane'de kız arkadaşım olmuştu. kız güzeldi açılamıyordum. ama sonra kız bana aşık oldu evet şaşırtıcı. hem de aynı sınıfta 7 ay geçirdikten sonra. çok şaşırmıştım. o zamandan beri ne değişmişti ? sadece birbirimizi daha iyi tanımış olduk. ben bu kız bana bakmaz diye hiç umursamadım. güzeldi. seksiydi. yani yazılan erkeklerde vardı yan sınıflardan.

abi gel zaman git zaman bu kız ile muhabbet arttıkça bana aşık olmaya başladı. ben bizim sınıfın kızı diye diğer erkeklerle konuşuyor diye artistlik yapıyordum ki beni neden ilgilendiriyorsa ?

lan bunu yapınca kız bir mutlu oldu. sanki ilanı aşk teklif etmişim gibi. tabi biz mal olduğumuz için olayın hiç farkında değildik.

yani diyeceğim o ki gençler eğer azıcık düzgün adamsanız o kızlar belli bir süre sonra size ilgi duyabiliyorlar. ama uzun bir süre sonra tabi. şu ana kadar hep bu şekilde oldu. çünkü eminim benim sıfata ilk görüşte aşık olacak kız yok.

her sabah yüzümü yıkarken ben bile tepki gösteriyorum sıfatıma.

bunu neden anlattım konusunda gelir isek sıkıldım sabah sabah. devlet dairesinde de çalışmıyoruz ki fal açalım bilgisayardan.
türkiye işçi partisinin kısaltılmış hali.
dizilere konu olduğu zaman, kıytırık yapımlarda komediye dönüşen daldır. bilmiyorsanız kurcalamayın kardeşim, bozacaksınız tepkisi şarttır, abidik gubidik hale sokulduğu zaman.
başlık sınırlamasında imdada hızır gibi yetişiyor. ... yapan insan deyince sığmıyor. e biz de haliyle tip diyoruz.
(bkz: type)
janjan'ın ne kadar önemli oldugunu hatırlatır bize.
insan için önemli özelliklerden biridir. tipin düzgün olması sizi "kaliteli" olarak algılatır.
bazen herşey bazen hiçbir şey.
libya'nın başkenti trablus'ta* bulunan trablus uluslararası havalimanı'nın üçlü iata kodu.
real hipermarketleri'nin kendi markasıdır. real'de bu marka altında tuvalet kağıdı, kola, pirinç vs bulmak mümkündür.
Hikaye, roman, tiyatro gibi uzun anlatıma dayalı edebi eserlerde kişi kadrosu içinde yer alan ve belli bir düşüncenin, topluluğun zihniyetini ve ideolojinin temsilciliğini yüklenen kişi.
yurdum insanının cinsel ilişkiye girebildiği bir şey.