bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  2006 dünya kupasında japonya maçında attığı golle avustralya milli takımının dünya kupası tarihindeki ilk golünü atarak tarihe geçen everton'lı futbolcu.
  ... wolfshade
 2. 2.
  12 haziran 2006 avustralya japonya macinin yıldızı seçilen futbolcu

  tim cahill
  ... city walk
 3. 3.
  önce championship'de milwall'da kendini gösterdikten sonra kariyerinde basamak atlayarak everton'a ulaşıp herkesin dikkatini çeken orta saha oyuncusu. çok şık sert şutları vardır ve 1979 doğumludur.
  ... krmyrdsn
 4. 4.
  (bkz: cahille sohbeti kestim dost dost)
  -2 ... endirekt serbest vurus
 5. 5.
  heryönüyle mükemmel bir oyuncu. top hakimiyeti, şut becerisi, kazanma arzusu... boyu uzun olmasa da kafasına gelen topu adrese postalar. tek kötü özelliği çok sık sakatlık geçirmesi. şu sıralar sakatlığından dolayı sezonu kapattı.
  (bkz: geçmiş olsun)
  ... gokersan
 6. 6.
  bugün oynanan everton -liverpool maçının 80. dakikasında kırmızı kartla oyundan atılmıştır. iyi topçudur. gol attıktan sonra ellerini açarak köşe gönderine gider ve bir boksör edasıyla köşe bayrağını yumruklar.

  http://www.vidivodo.com/185484/tim-cahill-goal
  1 ... wake
 7. 7.
  galatasaray'da görmek istediğimiz futbolcu. kim bilir, belki yarındır belki yarından da yakındır. o bir avustralya'lı. 30 yaşında. orta sahada mücadele etmektedir.

  edit: görmek istediğim. oldu mu?
  -2 ... mhmtnsyz
 8. 8.
  (tim) Avustralyalı futbolcu. Avustralya Millî Futbol Takımı ve Everton oyuncusu.
  ... ece kscg
 9. 9.
  (bkz: şeddeli cahil)*
  ... maxinator
 10. 10.
  bodrum'da ev sahibi olan avustralyalı oyuncudur. 200.000 sterline bir adet deniz manzaralı villa yaptırmış kendisi bodrum'Da. boşuna demiyorlar bu muğla'ya "küçük ingiltere" diye. keşke galatasaray'da tatil sırasında öylesine oynasa da bizi sarp, barış belasından kurtarsa.

  http://www.milliyet.com.t....2010/1303587/default.htm
  ... rivne