bugün

Kurucusu asal polatın ciddi anlamda ruh hastası olduğunu düşünüyorum zekide sayılır kendini bu yola adamış vücut yapmış silahlanmış, bir sabah radyoda televizyonda darbe bildirisiyle uyanmayız umarım uzun zamandırda ortalıkta yok kitap yazıyor diyorlar ama hayırlısı.
Yöneticilerin Kitaba yoğunlaştıkları için kapattıkları sayfa.
görsel
#29755219 mide bulandıracak kadar insanlıktan uzaktır.

ayrıca rate my poo nun övgülerini almaktadır, siz hesap edin artık.
eskiden türkçüyüz deyip yaptıklarının çoğu türkçlüğe uymadığı için "3.sınıf" olmaktan korkup "türkçü değil tigir:er düşünce sistemindeni" diyerek iyice sıçmış 3.sınıf türkçü oluşum.
Sahibi her kimse aşırı derece de zeka geriliği olduğu gibi ağır piskolojik sorunları var. Normal bir insanın yazacakları değil. Irkçılıktan bahsetmiyorum hayal kuruyor sanki ayrı bir kafa garip kendi kendini kandırır cinsten. https://mobile.twitter.com/tigirer1
(bkz: tigir er replikleri)
hazzetmem ama şu yaptığını takdir ederim mesela; yavuz'u deli gibi sever ve laikliğede son derece karşıdır. ha bu demek değildir ki temiz benim nazarımda, günahı daha fazla tabii.
görsel
Kıtabı yazmaya devam ediyorlar.
Tigir:Er gönderileri sayfasına da göz ata bilirsiniz.
Artık facebookta yeniden ne zaman aktif olacak acaba...

bakıp bakıp gülüyorduk yahu. iyi oluyordu, deşarj oluyorduk. kitap yazıyorum ayağına gitti gidiş o gidiş.
(bkz: atıldın)
(bkz: aveller)
(bkz: bu ne kepazelik)
ben kendimi ırkçı zannederdim de bu oluşum var ya tavan yapmış tavan.

hani ben yanlarında iyilik meleği kalırım la.

neyse takipteyim. büyük ihtimal ile yeni çıkacak kitaplarını da alıp okuyacağım.

edit : eklemeden geçemeyeceğim. ben bir laz'ım. lazlar ile ilgili öyle şeyler yazmışlar ki kendimden nefret ettim o derece * .
görsel
görsel
Meczup herhalde dokunmayın günahtır.
Türkiyedeki 75 milyon insanın krematoryumlarda yakılmasını öneren Nihal atsız'ın, dr.rıza nur'un öğretilerini ayet kabul eden god tier ırkçı sayfa.
Genç Atsız'larla ve Caner Kara'yla fazlaca uğraşan ancak ne amacına ulaşabilen, ne de bunların dengi olabilecek thp artığı olduğunu düşündüğüm vasıfsız yaratık kitlesi. Fake hesaplardan Facebook durumlarına yorum yapan, kendi çalıp kendi oynayan, kendi çapında Türkçü geçinen ancak Türkçülüğü kirleten zavallılar.
evlat olsa sevilmez.
görsel
Desteklemediğim oluşum fakat davalarına olan sadakatleri takdirimi kazandı pek cahil gibi durmuyorlar bu arada.
Davam, onurum ve sadakatim diye üç kitap çıkaracaklarmış.

Son olarak atıldın! Olayı ile gülmemi sağlıyorlar.
atıldın.
Genç Atsızlar ile kavgaları biz gerçek Türkçüleri eğlendirmiş olan sayfa.

Bir tarafta tankla tüfekle meclise gireceğini zanneden tigir er.

Diğer yanda kafasına çuval geçirip "Tek suçum Türk olmak, o yüzden kafama çuval geçirdiler." diyerek 4 Temmuz 2003'ün propagandasını yapan genç atsızlar.

Bu iki gerizekalı güruh, aralarında büyük savaşlara giriştiler. Hatta Caner Kara, Asal Polat'ın evine bomba ihbarı filan yapmıştı. Asal Polat'ı dövdük filan demişti. Asal Polatta bunun üstüne Caner Kara'nın anasına avradına girişti facebook sayfasından sağlam cümle kuruyor, genç atsızları da caner karayı da gömdü. Caner kara kaldıramadı bu olanları. En son bunlara tehdit mesajı yayınlamıştı. Tüm yöneticilerinizi dövücez size süre veriyoruz vs.

Türkçülerin uğraştığı şeylere bak. Gerçi Asal Polat duymasın, kendisi Atsız'ı örnek alıp biz Türkçü değiliz diyen birisi. Kendisi hiç takip edilmiyorken ben takip ediyordum. Gazi Mustafa Kemal Paşayı resmen Allah yapıyordu. Şimdi Gazi ile bizim görüşlerimiz bir değildir diyor.

Gerçek Türkçülük bu değil...
artık saçmalamış bir oluşumdur önceleri atatürkü överlerken şimdi atatürke karşılar aynı zamanda demokrasiye de karşılar evet günümüzde demokrasi bize faydadan çok zarar getirmektedir.Ama atsızın izinden gittiğini söyleyip demokrasi karşıtı olmak da yanlıştır zira atsız şuurlu demokrasiyi savunuyordu.
turancılara serseri yürüyüşçüsü diyen m.Kemale ve onun putçularına giydirmeye devam edecektir.geçte olsa doğru yolu bulmuştur.

görsel
otağ açık.
güncel Önemli Başlıklar