bugün

entry'ler (12)

hala sela okunuyor

Antalya, Manavgat'ta şu anda bitti. insanların inanışları bu kadar zayıfmış ki, inananlar sesini çıkarmadı dinlerinin onun bunun oyuncağı olmasına, din adamlarının siyaset köçeği olmasına.

fetö vs pkk

pkk nın kurulmasında, kurucu kadrosunun eğitiminde başrol oynayanlar şu an nasıl kahramansa, feto nun da memleketin dört bir yanına yerleşmesinde pay sahibi olanlar korkarım ki yarınlarda kahraman olacaklar. Vatan-dışı kaynakları olan iki insan sömürücü, iki beyin yıkayıcı güruh ne yazık ki hiç eksik olmayacak. Belki isim değiştirecek ama bu insanlık dışı zihniyetler hep başımıza bela olacak.

meydanlara çıkanlar neden 10 yıl marşı çalmıyo

Meydanlara Amerika demokrasi getirdi de ondan çalınmıyor. Atatürk'ün bütün eserlerine düşmanlar onu anladık, Atatürk'le ilgili her konuya karşılar onu da anladık. Gel gelelim; daha dün "Demokrasi bir otobüstür, zamanı gelince ineceğiz." diyenleri ve şeriatçıları şimdi demokrasi masalında görmeyi anlayamadık.

tigir er

Genç Atsız'larla ve Caner Kara'yla fazlaca uğraşan ancak ne amacına ulaşabilen, ne de bunların dengi olabilecek thp artığı olduğunu düşündüğüm vasıfsız yaratık kitlesi. Fake hesaplardan Facebook durumlarına yorum yapan, kendi çalıp kendi oynayan, kendi çapında Türkçü geçinen ancak Türkçülüğü kirleten zavallılar.

izmir den konya ya taşınmak

Konya'dan tekrar izmir, Antalya ya da bunların muadili olabilecek bir şehre taşınmadan bitmeyecek olan kültür şokları silsilesine maruz kalmaktır. Önlenmelidir, önlenemiyorsa da en yakın zamanda Konya'yı terk etme planları yapılmalıdır.

icat edilmese de olur denilen icatlar listesi

0.5 litrelik ve daha az hacimli pet şişeler. Fuzuli buluyorum. Yarım litre su bile yetmezken 330 mililitrelikleri satılıyor.

çaylak olmak

Formata uygun entry im dolsa da kurtulsam dediğim durum.

edit: Şimdide 100 karakter sorunu çıktı. Neyse sabır edeceğiz artık.

sakal traşı olmaya üşene üşene ışidlilere benzemek

Ne kadar uzarsa uzasın, ne kadar kesilmeyecek denirse densin, öyle ya da böyle o sakal kesiliyor. Her uzatışımda bizzat tecrübe ettim.

kızların her film ya da dizide birine aşık olması

Gerçek hayatta aradıklarını bulamayınca oluyorlar tabi. Hak vermek lazım gariplere. Tabi burnu havada takımı hariç.

gülşen bubikoğlu

Yeşilçam'ın en hayran olduğum kadın oyuncusu. Üzülerek yazıyorum ki güzelliğinin yanında oyunculuğu "sıfır". Keşke biraz oyunculuğu da güzel olsaydı.

lahmacun ve limon

Uche ve Högh gibi bir ikili, ayrı ayrı olmaz. Birbirini tamamlar ve bana göre ikisi de ayrı ayrı hiçbir işe yaramaz.

universitat zu koln

Kız arkadaşımla beraber gidip hukuk okumayı düşünüyorum. Umarım olur. En kısa zamanda gitmek istiyoruz.