bugün

bobo gitti, yerine bebe geldi. ilginc...

bi sonraki transferler icin

(bkz: baba)
(bkz: bibi)
(bkz: bubu)

umariz besiktas'ima hayirli olur.
herkesin bildiği ismiyle; bebe . manchester united'ın yeni transferi, 20 yaşındaki genç yeteneği. portekizli forvet. alex ferguson şöyle diyor: ilk kez bir oyuncuyu izlemeden aldım, scout'larıma güveniyorum.

(bkz: buralar entry dolacak)
beşiktaşımızın yeni 10 numarası.
portekimiz ümit milli takımının slovakya ile yaptığı maçta sakatlanmış ve 6 ay sahalarda olamayacakmış. küfür etsek yeridir (aq).yeni sezonda en çok merak edilen beşiktaşlı futbolcuydu. tam teşekküllüydü , koy ileri uca yardırır hacı bu diyorduk . ulan sakatlandı holoskoya gün doğdu . ayrıca bu sakatlanma işinin bir dümenle meydana geldiği fikrini de aykırı bulmuyorum . holosko slovak değil mi ?
yapmıştır bir iki telefon görüşmesi genç futbolcu arkadaşlarından o koca burunlu bebenin bu akşam işini bitirin , hadi koçum demiş olamaz mı ,neyse olamaz .*
atletico madrid maçı dönüşünde ispanya'da takımla buluşmuş ve istanbul'a dönmüş olan bebe'dir. belki de carvalhal bebe'nin dönüşünden cesaret alarak q7'yi kadro dışı bırakmış olabilir.
http://www.hurriyet.com.t...tbol/18437651.asp?gid=362

ayrıca messi'den yetenkli, ronaldo'dan güçlüdür. pele ile maradona'yı ise üstüste koyup ...
--spoiler--
beşiktaş yönetimi, 6 ay sahalardan uzak kalacak bebe'yi cami avlusuna bıraktı
--spoiler--

(bkz: yaran zaytung haberleri)
pes 2011 de de takımıma transfer edeyim diye baktığımda 66 ile oynadığını görüp hayal kırıklığına
uğradığım futbolcu. inş başaralı olur.
saçından kıl aldırmayacak türk futbol ulemalarının daha gelmeden yerden yere vurduğu futbolcu. onlar ki, futbol tartışmalarında konuşturmaz, konuşurlar. dinlemez, dinlenmek isterler.
ancak onlara saygı duyuyorum. demek ki transferine onay veren alex ferguson' dan daha iyi biliyorlarmış futbolu. yanınızdan geçerken haber verin de önümüzü ilikleyelim.
' ben bilirim sen bilmezsin ' narsistliğindeki sevimsiz anlayış yüzünden verim alınmaması yüksek ihtimal olan futbolcu. allah aşkına galatasaray, beşiktaş, fenerbahçe' nin başına geçin de parmaklarınız klavyede dolaşırken daha fazla yorulmasın. bakımlıdır bir de, uf olur.
sikik bir ümit milli maç uğruna 6 ay sahalardan uzak kalacak topçu. (bkz: adaletin bu mu dünya)
bir beşiktaş lı olarak beşiktaş a yakıştıramadığım futbolcu.

adını sanını duymadım daha önce ama, bebe diye topçu beşiktaş a gelmemeli. bebe ancak ankaragücü ne gitmesi gereken futbolcu tipidir.

-la bebeeeeğ koşsana lan! *
ümit milli maçta sakatlanarak sahalardan 6 ay uzak kalacak beşiktaşlı futbolcu.
kalan 3-4 maçta ve kupa maçlarında form tutması gereken oyuncu. play-off'ta çok ihtiyaç olacak.
anlaşılan daha istanbula bile gelmeden renklilerin götünü ılıtmış oyuncu. *
harika bir transferdir. neden mi? çok hızlı, bileklerine çok hakim, adam eksiltebiliyor, genç, gelecek vaadediyor, ucuz vs.. hayır hiçbiri değil. neden biliyor musun? mustafa pektemek için. buraya alınacak forlan kalitesinde bir adam, almeida ile forma yarışına girecek ve pektemek'in formayı unutmasını sağlayacaktı.

dolayısıyla kanat ve forvet için ucuz ve iyi bi rotasyon oyuncusu olacak bebe, mustafa pektemek için ödenen 4 milyon euro'nun heba olmamasını sağladı.

ha iyi bir sezon çıkartır ve ucuz satın alma opsiyonuyla kadroya katılır, o zaman dadından yenmez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar