bugün

düzgün idare edemediğiniz takdirde size sinirlenen işkence düşkünü korkunç bir abimiz.
Sözlükte yazan herkes mi z kuşağı mensubu arkadaş. Hep lol herosu ile ilgili entryler girilmiş. Thresh (Gerçek ismi Dennis Fong) dünyanın ilk profesyonel e spor oyuncusudur. 1995'de doom multiplayer şampiyonasında ismini duyurmuş ardından 97 yılında quake şampiyonu 98 yılında ise quake 2 şampiyonu olmuş ve ödül olarak id software ceo'su john carmack'in ferrari 328'ini kazanmıştır. Ardından işim gücüm var sikerim oyununuzu deyip kendini business hayatına vermiştir. tam bir nerd'dür.

Edit: Eksileyen iki arkadaşın da anasını sikmektedir.
sezon 7de pek tercih edilmeyen şampiyondur. nedeni: sezon7'de kalkan veren şampiyonlara öncelik tanınması ve bu sezonun adc metası olmasından kaynaklanmaktadır. janna, lulu gibi destek rolleri daha çok seçilmektedir sebebi gelen yeni itemler. örneğin, kefaret, kızgın buhardanlık vs vs.
Bc ile kıyaslanan karakterdir.

Bcnin skill olarak sadece q'su vardır, thresh daha kapsamlıdır.

Fener atarak oyuncuları sizden kaçırabilir, rakibi sağa veya sola yönlendirebilir.

Bc ile kıyaslanmaması gereken karakterdir.
oyundaki tüm heroları yalamış yutmuş biri olarak bi türlü beceremedim herodur. Valla oynayamıyorum bunu. q tutmuyor. geç yolladığı için bir blitz gibi değil. o yüzden bunu iyi oynayanlara saygım var.
Oyundan bezdiren şampiyondur.
lucian reyizin karısını öldürüp bi de yetmezmiş gibi lambasına hapseden ibne gardiyan.aynı takımda olduğunı görünce ister istemez bi gülme alıyo beni.ayrıca çok iyi karakterdir.
Hem adc hem support olarak kullanılan müthiş bir lol karakteridir.
Roam yaparak oynanması gereken karakterdir. Roam zamanlamanızı, adc base atarken sizin base atmanıza değmeyecekse mid lane e roama gidin. Bu arada ilk item keşif taşı her support gibi, sonrasında duruma göre karşıda zed varsa, fizz, ahri vb. varsa mikael OP.
league of legends oyununun, maç taşıyabilecek tek destek karakteridir kendisi. ölü ruhları topladığı feneri hayat kurtarır. lucianın hatunu da fenerin içindedir, bundan mutevellit düşman karakterlerdir. oynanması oldukça eğlencelidir. bir aralar atak taşıyıcı olarak oynanması da moda olmuş karakter *. pasifi sayesinde topladığı ruh başına yetenek gücü ve zırh kazanır, bu yüzden fiziksel hasarlara karşı dayanıklıdır. aşağı koridora gelecek yeni destek metası olan yetenek taşıyıcısı bir destek karakteri karşısında yok olur.
mainim olan. Ama support oynamaktan sıkıldım.
Güçlü support karakteri. Adc gidip ortalığın tozunu alabilir.
tartışmasız en iyi supportlardan biridir.öyle ki tresh support oynayan adam kule altına dive yapacak kadar daşşaklı rakibiniz olsa bile hepsini o kulenin altına gömer.
counteri annie ve morgana olan sup herosu. karşıda normal seviyede oynayan morgana bile olsa çok farkediyor. ayrıca alistar da counterliyor.
Dün oynadığım meleğim..
Şampiyonlar şampiyonu kostümü ile oynamak ayrı bir zevk kurban olurum ben buna. Tek rakibi annie oda nuke attığı heronun ölmesinden kaynaklanıyor. Q yu kaçırınca çıkardığı oweoeee sesi beni benden alıyor. Oys.
bi ara çok cs tireş e kutu mutu açtık ama bugün alınca o kadar bi numarası yokmuş gibi geldi. ama dursun yine.
oynamasını bilmeyenin hiç bulaşmaması gereken şampiyondur. illa ki support oynayacağım diyorsanız ve treshi de bilmiyorsanız sona falan alın ama treshe bulaşmayın.
güçlü ve her ihtiyaca karşılık veren.
en çok tercih edilen support karakter.
leona ve Blitzcrank'in counteri.
bir blitzcrank değildir.

tavsiye ve inceden taşak geçme üzerine edit: ismi karmaşık kardeşim napayım. üzerime gelmeyin artık amk banlıyolar zaten ahir ömrümde bir kere bile derecelide alamadım
an itibariyle şampiyonlar şampiyonu kostümü mağazadadır.
statik ebediyle fena bir şey oluyor. zaten e nin pasifini okuyun. kırmızıdayken çakınca... uf uf. riven e iki attım. yerinde olmak istemezdim fena. tris e nerdeyse tek atıyordum.

Edit: tek bile atılırdı kalkan açmasa.
attığı fenerin işlevini bilmeyen noob adcler.
mobil özelliğe sahip popileritesi yüksek destek şampiyonudur. yetenek atışlarınızın ne kadar iyi olduğunu ölçebilirsiniz.
Cooldown tank sampiyonudur. Qsunun cooldown i 3snyeye kadar dusebilmektedir. (rakibi tutturdugunuz zaman. )
Dagin sureti(en son hali)
Kesif tasi.
Ruh gomlegi.
Zeke sancagi(veya tanky bir item donmus yurek)
Randuin aalameti
Ayakkabi olarak gezgin cizmesi.
Not:ruhlarin hepsini toplayin. Gerektiginde fener kullanin.
benim zincir meleğim olan hero.

oynarken adamı mest eder istersen tank çık istersen atack ağırlıklı her adam çekişin ve ultisi ile evde hayvan gibi böğürüyorum.

en az 2 kişi varsa ulti atılır efendim bazı andavallar tek kişiye ulti atıyor. tf başlatmak için önce yere fener atılır sonrasında itina ile q atılıp çekmeden tekrardan q aktif hale getirilir tabi sonrasında hemen ulti atılır takım arkadaşlarınızdan birisi fener yardımı ile yanınıza gelir 2 kişi avucunuzda kalır. hemen sonrasında e atılır duvara çarpıtılır sonrasında onlar ölüdür efendim kesin.

seviyorum seni sanal aşkım, zincirini fenerini seviyorum.

yazar notu: allah belanı versin lee sin.