bugün

henüz çözemedim ama bir gözüm açık tabiki .

hatta dur ya ötekini de açayım .
Beyler merak etmeyin çocuklar elimde. Abi annem bizi babama verdi dediler babası da lunaparkta korku trenine bindirmiş yavruları terketmiş, çocuklar yeşil kusuyorlar. Cin girmiş galiba çocuklara. Püh.
benim de eski eşim olan yazar.
e çocukları da hakim bey bana verdi. anlamadım bu işi.

kimin kaaaarııısııı buuu?
bu benimm karımm...
Eski eşim.
Sağlık sorunları yüzünden mahkeme çocukları bana verdi.
Bu iyi bir şey..
Doğum günüymüş. Mutlu yıllar.
görsel
görsel
TRAVESTi beyler. *
o güzel ellerinin benim entrylerimi açık oyladığı gün kendimi yaşamış saymıyorum.

şuan sevgilim var onu boşuyum seni alıcam. bekle beni.
Böyle bir film vardı izleyecektim izlemedim hala aklımda. Elizabeth 1 diye bir film vardı orada da geçiyor böyle bir mevzu.
benim hayallerimde kendisi kızdır. bunu bozmasındır. kendisini tanımam bu arada sadece ismini gördüm.
çekilin lan kızın başından

görsel
(bkz: vacyo pöpicop bicit)
seçtiği kurbanlarını açıktan taciz ederek kuşkulandıran yazar. sürekli sinyal çakar. o kişi sensin mesajı verir. halbuki öyle birşey yoktur bu sadece psikolojik bir oyundur. yazarların tüm duyu Organlarını altüst ederek onları felçli duruma getirir. ve yapmış olduğu planının sonunda onları kapısında süründürerek hayattan soğutur.
bu böyle sürer gider.. eheihioho.
Takibe aldım. Gözüm üstünde.
bana nick altı girmiş. sonra silmiş. sebebi neydi ki?
herkesi mi açık oyluyormuş.

ben benimle evlenmek istiyor sanıyordum...
Ahlaki acidan problemli olabilir. Bayan sonucta. Acik oy falan.
Dış dünyaya neden bu kadar kapalı diye merak ettiğim yazar.
iyi geceler yazarı.

görsel
kolay kolay nickaltı entry yazmam ama beni de acık oylamıs. su ilgi budalası lafının haksızlık oldugunu dusunuyorum. yazar rastgele oylama yapmıyor okumus yazılanı ve takdir etmis olay bu.
bana artı vermiş random olarak. sanırım nick6 yada karma peşinde bu kadar kişiye verdiğine göre. yinede cidden okuyup vermişse teşekkür ederim.
linçseverlerle meriçlerin birbirine giriştiği nickaltı.
scarlett johansson'ın oynadığı yedek cariye. Yoksa orjinali scarlett johansson diğeri mi natalie portman'dı. Aman çok da wifi aq.
kızmasın kendisi bana lütfen ama yazmak durumundayım.

(bkz: ilgi budalası)