bugün

ilk sezon işlediği konu itibarıyla olmasa da iyi oyunculukla göz dolduran zevkle izlenen bir diziydi. Gerçi sonu baya vasat katta komik bitmişti ama keşke tadında bıraksaydılar. 2. Sezon kötüydü.
her telden aşure gibi sonu açık biten bir dizi.
Dram, Fantastik, gizem, bilim kurgu, spiritüalizm, paganizm hepsi yarım yamalak eklenmiş. ciddiye alınmayacak kadar absürd saçma hareketler içeren bir şey.

tarikat,
tosuncuk,
büyücü,
falcı,
cinci hoca,
kuantum uzmanı,
biyoenerji uzmanı,
şifacı
gibi şarlatan kucağına düşecek kadar saf tipler buna bayılır.

tüm kredisini dandik 1.sezonda tüketince 2.sezon izlenmesi düşük olduğu için netflix'ten iptali yemiştir diye düşünüyorum...
netflix yapımı dizi. hafif fantastik, biraz psikolojik gerilim, ortaya karışık bir tür olmuş. izletiyor lakin dizinin gerçek bir final yapamadan bitirilmesi çok tatsız olmuş.
finalsiz dizi izlemek istemiyorsanız başlamamanızı öneririm.
Aynı zamanda yeşil fener serisinde yeşil fener birliğinin kurucuları evrenin gardiyanlarının yaşadığı gezegen.
Başlamayı düşündüğüm netflix dizisi.

Izleyenler yazarlar varsa görüşlerini almak isterim. Tavsiye edilir mi ?
başrollerinde aleyna tilki ve dirk kuyt'ın oynadığı dizi açık ve net.
2. Sezonu pek becerememişlerdi zaten. Ama ilk sezon finali saymazsak harikaydı.
sezonları şakkadanak bir günde tüm bölümleriyle yayımlanan bir netflix dizisi. ilk sezon sonunda biraz çarpılıyorsunuz ama ikinci dönemin ilk bölümü sizi kendinize getiriyor. üçüncü sezonu deli gibi bekliyorum, çatlayacağım.
ikinci sezonu bildiğin çorbaya dönmüştür ama yine de izlenir.
ikinci sezonu geleli hani olmuştur. Ama ben daha izlemedim. içimden gelmiyor. Zaten ilk birkaç bölümden sonra sanki senaristin de içinden gelmemiş. Bir ite kaka gitmiş gibi duruyor.
izleyen kişilerin yaş ortalamalarına bakarak izlemekten vazgeçtiğim saçma sapan bir dizi açık ve net.
Güzel bir dizinin 2. Sezonda nasıl bok edilebileceğine dair çok iyi bir örnek olan dizi. Tamam 2. Sezon çok kötü değildi belki ama ilk sezonun yanına bile yaklaşamaz. Yapımcıların yanıldığı nokta şurası hikayenin üzerine giderek daha iyi hale getireceklerini sanmışlar ama aslında hikeye izleyicinin umrunda bile değildi. ilk sezon tamamen karakterlerin kişisel hikeyelerinin gelişimi ve dramları için izledik. ikici sezon bunların hiç biri yoktu. Gizemli ev olayına hiç ısınamadım bence son derece gereksizdi en azından ev yerine bir mağara vs daha iyi olurdu. Laf olsun diye konmuş gibi ev. O küçük robotlar da bokun üstüne dikilen tüydü resmen amk dizinin bütün ciddiyeti gitti o an neredeyse gülecektim. bari doktorun sadık adamlarına vs yaptırsaydınız o hareketleri en azından bu kadar abuk sabuk bir görüntü oluşmazdı. Ama sezonun en büyük sürprizi kayıp kızın aslında sürekli ortada dolanan o malum kızla aynı kişi olması cidden şaşırttı beni bir insan sırf saç ile bu kadar nasıl değişir hala aklım almıyor...
izleyin pişman olmazsınız.
görsel
Yavaş ilerleyen fakat tam sıkılacakken insanı merakta bırakan bir dizi. Bu da bir başarıdır. Öyle çok övülecek bir dizi değil ama farklı. Böyle dizilere ihtiyaç var bence. Yeni sezonu heyecanla bekliyorum. Ama yine de inşallah çok fantastik bir şeye dönüşmez.
kesinlikle güzel bir dizi. yeni sezonu heyecanla beklenmekte.
konusu cok ilginç kurgulari cok iyi ve heyecan verici.
günümüzde çıkan bir çok beyni aptallaştırmaya iten dizi/programlar arasında hayal gücünüzü tartacağınız bir dizi. aşırı gizemi izleyeni meraklandırıp diziyi sürükleyici yaptırmasının yanında yapmaya çalıştığınız tahminler hem hayal gücünüzü geliştiriyor hemde beyninizi çalıştırıyor.
finalinin kötü olması konusuna katılmayıp, aksine "diğer sezonda nasıl olacak şimdi ?" diye kendinizi paralayacağınız zeki bir son olmuş.
uzun zamandır bu denli farklı kurgulu dizileri görmediğimizi düşünürsek oturup vakit doldurmalık değil vakit ayırmalık dizidir.
Serinin psikolojik konularda yüksek mertebede eğitici bir yönü var ancak başlangıçta çok farklı ve ilgi çekici geliyor, ancak 3 4 bölümden sonra sarpa sarıyor devamlı aynı konu, sabredemedim, 7. ve 8. bölümleri izlemeye sabrım kalmadı. Belki gerginlik yarattığından bunalmış da olabilirim.
çok farklı, değişik ve harika bir dizi.. fakat çok ağır işliyor ama ağır işlemesine rağmen sıkmıyor gizem havası merak ettiriyor ve izlettiriyor kendisini.. sezon finali de enteresan bitti bence güzeldi.. şimdi 2. sezon da ne olacağını konuyu nasıl devam ettireceklerini çok merak ediyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum.. umarım 2. sezon biraz daha hareketli geçer.
The O.C sandığım entrydir. Yaşlandık hocam.
Herkesin bitirip tukettigi dizi ben henuz baslamadim.
izlediğim en, en hayalperest dizilerden birisidir. keşke devamı olsa dediğim dizidir.
netflix ne la.
Çok güzel başlayan bu dizi kimine göre çok kötü bitti. Ben öyle düşünmüyorum. Sonu kalbime öyle bir dokundu, öyle bir dokundu ki göz yaşlarım sel oldu aktı. Herşeyden öte the OA hikaye anlatımını öyle güzel beceriyor ki, sırf onun için izlemeye değer. Kendini bir hikaye anlatımı yolculuğunda kaybetmek isteyenler derhal izlesin!
An itibari ile imdb de en popüler dizidir.