Hem satışını yaptığımız hemde severek kullandığım, outdoor sporlar için en ideal kombinasyonları üreten bir firmadır. Genel olarak, Karaköy civarındaki mağazalarda bulunur ayrıca online satışlarıda mevcuttur. Fiyatları tuzludur lakin uzun süreli kullanıma olanak sağlamaktadır.
soğuk kış günleri tercihim olan montları üreten ve kaliteli ürünleri olan outdoor firması.
bir adet montuna ve ayakkabısına sahip olduğum marka.

değer mi değmeZ mi ye gelirsek eğer, columbia da nispeten ucuz. aslında o da iyi. buna bu kadar para verilmez evet.
montlarına bayıldığım markadır. montunu -14 derecede denedim ve hiç üşümedim. montlarının yanında botlarıda iyidir. columbia montla karşılaştıracak olursak the nort face'i tercih ederim ve öneririm.
Son günlerde montları çok moda galiba. Bende belediye dagitti sandim.
hayatım boyunca bir tane yağmurluk+polar* aldığım ve onu yaklaşık 5 senedir giydiğim gram bozulma, yıpranma olmayan süper dayanıklı bir o kadar pahalı belki de parasını cidden hakeden amerikan giyim markası. tüm trekkingcilere tavsiye olunur.
ayakkabıları dandiktir, yağmurlukları gerçekten hiç bozulmaz.
Çadırları ve uyku tutumları fiyat olarak astronomiktir ama gel gör ki dağcılık markalarının pek çoğu böyle.
kurucusu olan Douglas Tompkins, Şili'nin güneyindeki General Carrerra Gölü'nde rafting yaptığı sırada gerçekleşen kaza neticesinde hayatını kaybetmiştir.

http://www.milliyet.com.t...ed&utm_medium=twitter
ürünleri o kadar pahalı ki, şirketin sahibi bile kendini ısıtacak mont alamamış, donarak ölmüştür.
sarı,turuncu,yeşil şişme montlar.
Bir kaç gün önce sahibinin donarak öldüğü raftingte iddalı marka.
@dortmelek beni bi yeşillendirin ya ucuz güzel oh mis.
Ayakkabi olarak kesinlikle oneririm. Fakat montta jack wolfskin 3 in 1 montlarini oneririm.
londra da herkesin sırtındaydı hatta northern line dan o montu taşıyanları metro görevlisi sanıyordum. Pek kaliteli kışlık giysi markasıymış.
tek kelimeyle dünyanın en iyi montlarını üreten firmadır.

ben bir çok markanın montunu kullandım böyle sıcak tutan rahat mont görmedim.
Ben çok zor beğenen bir insan olduğum halde yaptıkları tüm ürünleri beğeniyorum neredeyse, 25 ve inferno özellikle istediğim iki ürün.

Özgün bir sanat anlayışları ve kalitesi var.
Avm'lerde en çok dokunulup da alınmayan on üründen biri diye salladığım marka. "800 tl, çok hesaplı, yüzde bilmem kaç indirim var. Normalde 1100 tl falan..." diyordu bir mağaza satış elemanı. Birader söylediğin rakamları kulakların duyuyor mu senin?

Son olarak avm'de bunların kendi mağazaları pek sakindir. Girersin, çok enteresan bakarlar sana. Lan bulaşık: sen sanki kralın oğlusun, askeri ücretli çalışmıyorsun orada!

edit: imla.
Çadır ve tulumları mükemmeldir.

Keşke benim olsalar.
çok pahalı amk...
apaçi ekipmanı.
pazarlarda evdekiyle ayirt edemeyecegim kadar iyi çakmalari var. marka takintim oldugu icin degil gercekten sicak tuttugu, kaliteli ve dayanikli oldugu icin tercih ediyorum.
kosun pazarlara !
Ürünleri fena değil fakat fiyat konusu fazladır, lakin aynı fiyata satılan Bi Columbia değildir.
Fiyatları bir hayli pahalı olmasına rağmen benim için kalitede sınıfta kalan bir marka, arkadaş 700 ve 800 pro kaz tüyünden iki mont aldım aldığıma da çok pişmanım inanın hiç mi hiç sıcak tutmuyor sadece adı var beş para etmez fiyat performans açısından mammut marka ürünleri tavsiye ederim
Kaliteli markadır.