bugün

gereksiz uzatılan ve artık bayan dizi izlemiyorum açık ve net.
Kabak tadı verdi demenin kabak tadı verdiği dizidir.

izlemiyorsaniz kimse bunu bilmek istemiyor AMK yazmaniza gerek yok.
bill gates'in konuk oyuncu olarak katildigi dizidir.
artık bitmesi gereken ve sıkan dizi. bir supernatural, bir game of thrones bir de bu. bitmek nedir bilmeyen vasat dizilerden.
dizide konuk oyuncu olarak yer alan ünlüler arasına neil gaiman da katıldı son bölümle birlikte. eski sezonlarındaki tadı vermese bile halen severek izliyorum.
hakkında yazılan artık sarmıyor boku çıktı entrylerine ithafen final yapıyor dizi zaten merak etmeyin. 11 sezonluk dizi hakkında yapılan eleştirilere bak bazı insanlar hakikaten gerizekalı.
Sonuncu sezonunun yayımlanacağını duyurulan dizi. Özleyeceğiz
Geçen Cuma yeni bölüm gelmedi bakalım bu Cuma gelecek mi?
büyük patlama teorisi.
yalnızlıktan ve boşluktan darlanan yaratıcı sıkıntıdan patlar ve yok olur. bu patlama sonucu bildiğimiz evren oluşmaya başlar ve olaylar gelişir. uçsuz bucaksız evren bir sıkıntının ürünü anlayacağınız.
böylece tanrının mevcudiyeti ve hayatın anlamı ile ilgili sorunsalları çözmüş bulunuyorum. herkes rahatlasın artık. nerde kaldı benim çayım? *
12 sezon olan ve her sezonu 20 bölümden oluşan şu diziye uzun bir aradan Sonra tekrar başlamak istediğimde kaçıncı bölümde kaldığımı unutup, tek tek de bakmaya erindiğim için baştan başlama kararı aldım.
Üşengeçlik seviyem tartışmaya kapalıdır.

ilk bölümlerindeki sheldon'ın zekasıyla herkesi ezme gayreti, duygusuzluğu, bencilliği kesinlikle daha komikmiş. Ne zaman ki amy yellozu geldi diziyi bozdu ya.
Sen bir dahisin sheldon, neyine senin aşk meşk işleri? Git fizik çalış nobel kas ya. Moralim bozuldu.
ilk 10 bölümde sheldon bu kadar sorunlu davranmıyordu yeni izlediğinde fark ediyorsun. karakter 12 bölümle oturmuş.

önceki ev arkadaşını gösterdikleri bölüm.
Son bolumu izledim duygulandım ya. Temposu dusmeyen, her zaman kaliteli, degismeyen insanlarin oldugu muhtesem bi dizi. Cok cok guzeldi. Iyi ki boyle basladi, boyle devam etti, boyle bitti. Minnetlerimle.
final bölümünü daha bugün izleyebildiğim dizi. dayanamadım ağladım tabi. sanırım dizileri başladığı zamandan itibaren izleyince zaman zaman sıkılsam da,hatta bir süre izlemeyi bıraksam da,bazı insanlar beğenmese de, saçma duygusal bir bağ oluşuyor arada. kolay değil 12 sene olmuş. dizi baya sürmüş ben de büyümüşüm. velhasıl kelam izlediğim en keyifli dizilerden biriydi.
en keyif aldığım diziler arasında kesinlike ilk 5 içinde olacak olan nefis dizi.

tabi kendi dalının 1 numarası. orası kesin.

sheldon ve howard en çok sizi özlüyorum laan!!!
homo dizisi.
Bugün -nihayet- bitirdiğim dizi.
Kötü değil ama çok iyi de diyemem.

-------- spoiler -------
Baştan sona kadar sheldon'un abuk sabuk tavırlarını çektik taa finaldeki konuşmaya kadar.
Dizinin en iyi karakteri sapık Howard wolowitz iki üç Sezonda aile babasına dönüştürüldü.
En sona kadar rajesh'in hayatının aşkını bulmasını bekledik, son sezonda dizideki en itici karakterle yaklaştırıldı ama o da bitti. (iyi ki bitti orası ayrı)
-------- spoiler -------

Kısacası olmadı, 12 sezon zorlama olmuş kusura bakmayın.
Friends en iyim olmaya devam edecek anlaşılan.
Dizideki sarışın kızın ayakları güzel.
dünyanın en güzel komedi dizilerinden bir tanesi..

geçen yıl mayıs ayında final yaptı..

şu an eşimle 2. kez başladım, 10. sezona geldik sayılır..

ben en çok leonard'ı seviyorum bu dizide, kendimi ona çok yakın görüyorum. sheldon'ı anlatmaya gerek var mı ? dizi genelde leonard, penny ve sheldon etrafında gelişiyor..

aklı başında olan bir tek leonard var * penny çok tatlı, güzel, jest ve mimikleri çok iyi kullanıyor bence, sheldon bildiğiniz gibi * howard'ın taklitleri vs. muhteşem, dizide stuart da çok iyi bir karakter bence *

ileri de dönüp baştan tekrar izleyeceğimize eminim. bir de şöyle bişey var; çok önceden bir arkadaşım belirtmişti veya bir yerden okumuştum tam hatırlamıyorum, dizide geçen bilimsel şeylerin bilgi vs. tamamı doğruymuş.

dizide bir bölüm 20 dakika falan, bu dizide geçen bilgi, anekdot vs. incelenip bakılmalı aslında izlenirken, '' ya bu da neymiş deyip '' açıp bakan, öyle izleyen arkadaşlar da vardır, eminim..

neyse, şimdilik bu kadar yeter * ben küçük anekdotlarla birşeyler ifade etmek istedim. the big bang theory dizisi, hakkında güzelce uzun bir eleştiri, inceleme yazısı yazılmayı hakediyor bence, onu da kısa bir süre sonra yaparız *
Sims 4'te indirdim bu diziyi *

görsel
Aşırı iyi bir dizidir.
2007-2019 yılları arasında yayımlanmış bir Amerikan komedi dizisi.
sheldon cooper reyiz siker atar. evet.
Bu diziye kötü diyenleri sevmiyorum.
bir dizidir.
2'nci defa başladığım dizi. yeri ayrı.