1. .
  the simpsons çizgi dizisinin on dokuzuncu sezonunun on birinci bölümünün adıdır. izlenmesi şiddetle tavsiye olunur.

  --spoiler--
  bölümde bart ve lisa annelerinin springfield üniversitesi diplomasını bulurlar. sonra homer ve marge seksenlerin sonunda ayrılığın eşiğine geldikleri o dönemi anlatmaya başlarlar.

  marge üniversitedeki hocasına aşık olur ve homer'dan uzaklaşmaya başlar. bu, homer'ı çok üzer ve onu depresyona iter. mevcut r&b grubu* ile başka tür bir müzik yapmaya başlarlar. türün adı: grunge*. sadgasm adlı gruplarının ilk demosu olan shave me** çok tutulur ve grup kısa sürede ün kazanır.
  --spoiler--

  daha fazla anlatmak ister yürek ama tadı kaçmasın. iyi seyirler.
  1 ... full metal
 2. .
  Amerikan animasyon dizisi Simpsonlar'ın on dokuzuncu sezonunun on birinci bölümüdür. 27 Ocak 2008'de yayımlandı. Bölümde Kurt Loder ve "Weird Al" Yankovic kendileri olarak yer aldılar; bu, Yankovic'in diziye ikinci kez konuk olduğu bölüm oldu. Bölüm Matt Selman tarafından yazıldı ve Mark Kirkland tarafından yönetildi.

  Bart ile Lisa, Marge'ın Springfield Üniversitesi'ndeki diplomasını fark ettikten sonra Homer ve Marge ilişkilerinin en karanlık noktalarından biri yeniden yaşarlar. Bölüm önemli ölçüde Simpson ailesinin geriye dönük mantıksal bağı kurmaktadır, 1990'larda Homer ve Marge en romantik dönemlerinin yaşamalarını resmektedir.

  http://tr.wikipedia.org/wiki/That_90%27s_Show
  ... hasmet ibriktaroglu