1. 1.
  galatasaray da bulunan bir mekan. old city felan kardestir bunlar.
  1 ... duygusuz
 2. 2.
  (bkz: terra naomi)
  1 ... spartakus
 3. 3.
  (bkz: terra nova)
  1 ... swashbuckler
 4. 4.
  Terra, ispanya'da bir numaralı telekomünikasyon şirketi Telefonica'nın bir parçasıdır. ispanya'nın yanı sıra ABD ve Güney Amerika'ya yönelik yayın yapan bu site 1999 yılında kuruldu. Latin Amerika pazarında lider internet portalları arasında yer alan Terra'nın 2008 yılındaki tekil kullanıcı sayısı 2 milyona ulaşmıştır. Site en son Edu Dracena'nın siteye verdiği röportaj ile gündeme geldi.
  1 ... rick blaine
 5. 5.
  Aynı zamanda kutup bölgesindeki zor koşullarda toplu taşıma için taşarlanmış yolcu otobüsü. Dev tekerlekleri olan bu otobüs mazotla çalışır ve 56 yolcu kapasitesi vardır. 1965 yılında bu yana kullanılan otobüs 25 ton ağırlığında, 14,89 m. uzunluğundadır. Saatte 40 km hız yapabilir. Hızın bir anlamı olmadığı için aracın aerodinamiği berbattır. Koca bir kutunun altına tekerlek monte etmişler gibi görünür.
  2 ... rick blaine
 6. 6.
  kayra şarap tarafından üretilen Doğu Anadolu Bölgesinde yetişen ve Anadolu’nun birbiriyle en uyumlu kırmızı şarap üzümleri olarak kabul edilen Öküzgözü-Boğazkere üzümlerinden üretilen Terra Öküzgözü-Boğazkere, aromatik bir şaraptır. yapılı, kalıcı, kırmızı meyvemsi, dolgun ve hafif tanenli özellikleriyle olgunlaştırılmaya uygun bir şarap olan Terra Öküzgözü-Boğazkere; av etleri, sert peynirler, ızgara ve soslu etlerle mükemmel uyum sağlıyor.
  ... elroy74
 7. 7.
  bir rock grubudur. "nova" isimli albümleri harikadır. "lovesick" "here's to you" "how" şarkılarını dinleyin, dinletin.
  ... dark jihadul
 8. 8.
  antalya'da bulunan terra city adli alis veris merkezine halkin genel olarak seslenis tarzidir. yanlistir. bosuna terra city adi konulmamistir.
  ... benkullanici
 9. 9.
  toyota nın eskiden arabalarının donanımını belirtmek için kullandığı kelime.
  ... buadamneyinnessi
 10. 10.
  dünyanın evrensel adı. aynı zamanda italyancada "toprak" demektir.
  ... planimdabuyoktu