bugün

vücudun kaybettiği suyu tekrar yerine koymak için yapılan eylem.
(bkz: sıkıyorsa annenin önünde yap)
annelerimizin ' terli terli su içme, hasta olursun evladım' diye sık sık uyardığı ama o an içilen suyun zem zemden daha tatlı olduğu için yapılan eylem.
böyle bir olayda da(#9312034) cereyan etmiş, türk annelerinin gözündeki yegane hastalanma sebebidir.
o zevk hiç bir yer de bulunmaz.
annelerce,boğazların şişmesine * sebep olduğu ileri sürülen olay.
hayat içinde bariz en keyifli ve sınıf ayrımı olmaksızın yapılabilen 2 şeyden biridir. hayvan gibi top oynamış üstün başın sırımsıklam, ağız kurumuş vaziyette çeşmeye abanmak suretiyle yapılanı en keyiflisidir.
bir diğer keyifli iş için (bkz: çişini uzun süre tuttuktan sonra yapılan çiş).
''Terlemek vücudumuzun aşırı ısınacağı durumlara maruz kaldığında, kendini soğutmak için gösterdiği doğal bir gayrettir. Koşturup terlemek ve terli iken su içmek hastalıklara yol açmaz. Ancak, yapılan bir araştırmanın sonucuna göre; ülkemizdeki anne-babaların dörtte üçü böyle düşünüyor. Oysa tersine, terledikten sonra su içmek vücudun kaybettiği sıvının yerine konması açısından son derece faydalıdır. ''
hasta etmeyen eylemdir. denedim, onaylıyorum hiçbişey olmuyor.
annelerin sinir olduğudur.
annelerin gözünde affedilmeyen hatalardan biridir.
futbol, basketbol veya voleybol oynadiktan sonra büyük bir grubun muslugun basinda toplanmasiyla birlikte gerceklesebilecek olaylardan birisi.
annenin kara listesinde terlik atılmayacak olay kategorisinde yer alır.
içilebilirmiş. ben demiyorum prof diyor;

http://www.posta.com.tr/s...lir-.htm?ArticleID=308612
Bişey olmuyor. Senelerdir iciyorum.
hasta falan etmez.
iyi gelir. Evet.
Buz gibi olması halinde tere iyi gelen eylemdir. Evet.
Susadığınız gösterir. Evet.
nasıl terlediğinin önemi ve vurgusu yapılarak söylendiğinde etrafta ki erkeklerin pis pis sırıtması ve sırıtılan kişinin zevkten 4 köşe olmasına neden olan espiridir. halvet sonrası içilen soğuk suyun dinçleştirdiği söylenir.
Bir de atlet giyinmiyorsanız, anne kişisinin gazabına uğramanız an meselesidir.
Welcome to Uzaktan güdümlü anne terliği!