bugün

''Terapi ordularınızı geri çekin artık son günler durgunum.'' diye üstadın yazdığı harika parça.
sagopa kajmer in en iyi albümünün en iyi şarkısı.
(bkz: terapi köpekleri)
rap türünü icra edenleri pek takip etmeyen, bu tarza aşina olmayan birini * bile kendine hayran etmiş şarkıdır.
meşakkatli bir iç hesaplaşmadan etrafınızdakilerin tüm yardımlarına rağmen yalnızca kendi psikolojik çabalarınızla çıktığınız andaki psikolojiyi aktaran sagopa kajmer klasiğidir. bu adamı özel kılan zaten belli anların psikolojisini başarılı bir şekilde söze ve müziğe aktarmasıdır. en azında geçmişteki tarzı böyleydi. bu türün bir diğer başarılı klasiği için;

(bkz: nedense)
bir rapçinin nereden nereye geldiğinin kanıtı.

nerede bu şarkı nerede yeni zırvalar?
bazen sahil kenarına gidip avazın çıktığı kadar hönkürerek ağlamaktır, içinden geldiği gibi...
--spoiler--
saygım senin orospun olsun,
kaygın benim aşkım..
--spoiler--
sagopa kajmeri sagopa kajmer yapan şarkılardan biridir. o zamanlar böyle şarkılar yapabiliyordu. şimdi ki gibi uslubu değiştirilmiş zırvalar değil.
sagopa kajmer şaheserlerindendir.pesimist ep 3 ve romantizmada farklı versiyonlarıyla yer almıştır.
pesimist orkestra versiyonu da harika ötesidir.( indirme linki ve açıklama için :(#9776343))

bendeki sen turnesinde bazı illerde -sagonun daha önce konser yapmadığı- giriş parçası olarak kullanılmıştır.
özellikle canlı dinlenildiğinde etkilenmemek mümkün değildir.
sagopa kajmer in romantizma albümündeki en sevilen şarkılarından birinin ismi. bir diğer deyişle sagopa kajmer in gerçek sagopa kajmer olarak çıkardığı son iyi şarkılardan birinin adı.
prof. dr. kemal sayar'ın yeni kültürel eleştiri bazlı kitabı.
sago yine yapmış dedirtmiştir hakkaten. öyle bir eserdir.
(bkz: sitres)
oyunuz kaydedildi ";)"
sagopa nın en vurucu şarkılarından biridir.

--spoiler--
saygım senin oruspun olsun
kaygım benim aşkım.
--spoiler--
nur yerlitaş'a acil gerekemektedir.
dinlendikçe daha da dinlenen bir sagopa şaheseridir.
terapi enstrumantal için;
http://www.youtube.com/watch?v=yLTuKypJF70
kemal sayar'ın yazdığı kitaptır.

görsel
1 saatine, 1 seans adı verilip; 1 seansına, 150 dolar ödenen ve işinde uzman, tecrübeli bir psikiatrist tarafından ilaç tedavisi ile beraber yürütüldüğünde, danışanın psikolojik huzura kavuşmasını sağlayan durumdur.
Tedavi anlamındaki Yunanca kökenli söz.
bireyin kendi iç dünyasına yaptığı uzun, sabır isteyen bazen zorlu ama genel olarak zevkli bir yolculuktur.
Bir hastalığı yenecek etkenleri ve bu etkenlerin kullanılma yöntemlerini bularak hastanın sıkıntılarını giderme, iyi etme işi, sağaltım.
benim için müziktir. yazmaktır. mikrofon karşısında serzenmektir. annem için yemek yapmak ve yemek yemektir. kardeşim içinse kitap okumaktır. yani aslında terapi diye bir şey yoktur. göreceli rahatlama biçimi diyebiliriz. he bu arada şeytan taşlayanları ve papaz karşısında günah çıkaranları unutmamak lazım.
Sagonun gelmiş geçmiş en sağlam parçasıdır. net. O bass ritmi nedir arkadaş. beat'in kendisine laf yok zaten.
(bkz: sago)
(bkz: mode xl)
güncel Önemli Başlıklar