bugün

dördüncü nesil hoşgelmiş yazar.
trakyalı olmalı... bu tabir trakya kökenlidir...
yazar arkadaştır nesil gözetmeksizin bağrımıza bastığımız yazarlardan biridir..başarılardır..
entrylarıyla insanın içini ısıtan, sevgi sözcükleriyle hitaba layık yazar. kendisine teşekkürü borç olarak hissettiğim şirine.biz onla ruh ikizi olmuşuk herkese duyurlur.
sanırım eski sevgilisi evleniyor..
an itibariyle, tatilden sözlüğe ulaşan yazar. 5 gün sözlükten uzak kalacağı için, gurbet elde bacadan bile sözlüğe girmeye azmetmiştir. sahiden de, sözlüğün eşsiz bünyelerini özlemiştir.
tatilden dönmüş, hoşgelmiş, sefalar getirmiş, okunası yazar. en yakın zamanda tanışmak istediğim kaderdaşım, mutluluğu sonuna kadar hak eden, oğluşuyla da oyunlar oynayacağım cici insan...
nesildaşım ve beni an itibariyle mutlu eden insandır.
teşekkür edilesi nesildaşımdır. bende takipteyim. *
ricamı kırmadığı için alnından öpülesi yazardır. *
merak edilesi..
larker hakkında ne diyorsa ben de 2 katını diyorum yazarı.
sözlükte çok eski olmamasına rağmen hak ettiği yere oturmuş olgun yazar.
yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen, hayata umut ve güvenle bakabilen; asil ruhlu, çocuk kalpli, değer bilen, değeri anlaşılmayan, güzel duyguların insanı, güzel yazan yazar.
yürekten, her şey gönlünce olsun denilesi sağlam kişilik.
anlatan ve anlayan yazar...
çok özlediğim yazarlardan bir tanesi. az kaldı dayan...
nezaketi ve tatlı kişiligi ile sıradan gunleri renklendiren güzel yazar.
Nezaket sahibi olmak güzeldir.. Nezaketi paylaşmak daha da güzel.. Paylaştığı için teşekkür edilesi yazar..
kandili mubarek olasıca yazar... *
param olur olmaz kendisiyle tanışmak için atlayıp izmire gideceğim yazar, kaymaklı lokum, pamuk helvası, çilek reçeli, karamelli dondurma. her daim optimist, yaratıcı, eğlenceli, güldürüklü öpülesi insan...
inanılmaz sıcak kanlı ve akıl verme konusundada bir hayli başarılı güzel insan. sözlükte böyle insanlarla tanışabilmek sevindirici.
izmir'in göbeğinde; elinde iki kumruyla, havanın bulutlanmasını bekleyen yazar. dün gece sol frame de üst sıraya çıkmanın tadını alarak, kendisini assolist gibi hissettiren yazarlara sevgilerini sunan, çaylak dostu, yazar dostu ve ayriyyetten silik dostu, duygusal yönden tam teşekküllü, 1.50 boyuyla kapı dürbününden bakmaya hasret kişi.
her ne kadar insaniyeti bıraktığını söylese de "geçen hafta en çok oylama yapanlar" listesinde adı olması onun hala nadir bulunan vicdan sahibi bir insan olduğunu gösterir.
ince davranışıyla dikkatimizi çekmiş, entryleriyle de ortaklıkları yansıtan hoş sohbetliği her halinden belli bir o kadar kibar yazar kişisi.*
(#2224834) nolu entrysinin bana saka yahutta öylesine girilmiş bir entry oldugunu söylemesi gereken yazardir. eger ciddi ise kaç kişi kaldik sorarim ona. seytani bol 'insani' az bu dunyada kaç kişi kaldik? ben simdi entrylerimle kimi güldürücem?