bugün

kendisi geçse de aracını nasıl geçirecek sorusunu akla getirir. 200 ti cik paraya yaygara çıkarıp yüzecekse 100 metre açılabilrse başarıdır. gerçekten çok yazık.

görsel
serin hikayedir.
Kocaman poposuyla imkansız olandır.
Bir tengir kolay yetişmiyor. Gerekirse uçarak da geçer.
arkadaşlar bu sorunsalın çözümü çok basit.
tengir kolayca ulaşabileceğiniz bir insan.
koyarsınız ortaya arabanızın anahtarını, izlemek isteyen şahitler de gelir, boğaz seyrüsefer komutanlığından izin alınır ve çanakkale boğazını iskele-kilitbahir arasını geçişime şahit olabilirsiniz.

bunun için en uygun zaman kabotaj bayramıdır. o tarihe denk getirirsek izin almaya gerek kalmaz.

ben götüme güveniyorum. götüne güvenen iddia sahibi varsa buyursun gelsin notere gidip sözleşme yapalım.

imza: okyanusta yüzmüş yağlı direk şampiyonu tengir.
Ben bir ara deneyecektim ama marmara denizinde. Armutlu dan Mudanya ya geçmek için atladım bir süre açıldıktan sonra yemedi. Akıntı olan bir boğazda boğulma riski vardır.
Eski Akapelidir ne yapsa yakışır.

Dönekmiş lan bu.
oğlum siz mal mısınız niye durduk yere yüzerek geçsin adam biner gemiye geçer.
görsel
Mayına çarpıp agamemnon zırhlısı gibi battığı söyleniyor.
kardak krizinde zodiac botların yanında yüzerek ruhsatlı tabancasıyla özel kuvvetler mensubu subay ve astsubaylarımıza eşlik etmiş adam için çocuk oyuncağıdır.

inanmayan mal oğlu maldır.
Profil fotoğrafını değiştirmiş.

görsel
muhah.
kurbagalama gecmis hee.
bi keresinde ben de manş'ı geçmiştim ama ingiltere'ye almamışlardi beni. neymiş efem, schengen orada geçmiyormuş.
açlığını sanaldan aldığı boş beleş goy goylarla gideren zattır. yaw he he diyin geçin..

al bak cuhabe köprüsü oradan gçersin görsel
Tengir beye kurulmuş bir komplodur. Gaza getirip boğazda boğulmasını izlerken gevrek gevrek gülecek namıssızlar. Biliriz sen degil boğazı okyanuslara kulaç atacak adamsın. Sen bunlara uyma tengir, bunlarda oyun bitmez.
Sabotaj bayramında tengiri izlemeye gelecem. Yuzenler arasında o da olacakmış.
Vay be gerçekten tengir emmi yüzerek mi geçmiş koskoca boğazı. Yüzü gözükmüyor da şimdi, bir dublörü neyin olmasın.*
özgür bir tercihtir. kas adamda değil mi ? karar ona ait. ister yüzer, ister dalar, ister köprüyü kullanır. size ne ki ?
gif.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar