1. 1.
  ingilizce windows'lardaki internet explorer geçici dosyalarının tutulduğu ve türkçesi "geçici internet dosyaları" olan klasördür.
  2 ... zall
 2. 2.
  çevrimdışı çalış (bkz: run offline) şeysinin işe yaraması,gezdiğiniz sayfaları offline olarak görebilmeniz için gerekli olan dosyaların içine atıldığı klasör.
  1 ... eru
 3. 3.
  eskiden 56k modemle dial-up la baglanırken asla silmediğimiz klasor.
  1 ... msn
 4. 4.
  "C:\Documents and Settings\Default User\Local Settings" içerisinde bulunan klasördür.gizli dosyaları göster seçeneği işaretlenirse görülebilir.çünkü local settings klasörü gizli bir klasördür.
  1 ... erdem andac
 5. 5.
  win98 de c:\windows un içerisinde bulunan klasör.
  ... janjan
 6. 6.
  internet sayfaları üzerinden açılan ve download edemediğimiz birçok şeyin ram üzerinden bilgisayara yüklendiği klasördür. mesela internet sayfası üzerinden bir flas oyun oynuyorsunuz. o oyun oynanırken, çooooooktan temporary internet files klasörüne kaydedilmiştir. offline haldeyken bile gönül rahatlığıyla oynanmasını sağlar.
  ... maksat muhabbet
 7. 7.
  youtube gibi sitelerde izlenen videonun kaydedildigi klasordur. burada dosya formatsiz olarak bulunmaktadir, dosya isminin sonuna *.flv uzantisi ekleyerek ve flv player ya da gom player gibi dosyalari kullanarak videoyu daimi hale getirebilirsiniz.
  1 ... faaip de oiad
 8. 8.
  (bkz: ccleaner)
  ... tonights the night
 9. 9.
  PC başından kalktıktan sonra bazı sayfalar yüzünden mutlaka gözden geçirilmesi gereken klasör
  1 ... ver ar vi goying
 10. 10.
  geçici internet dosyasıdır. girdiginiz her siteye ait ikonlar buraya yuklenir ve bir dahaki girişinizde hızlı yukleme yapılır. arada bir bu dosyanın içeriğini boşaltmak gereklidir.
  ... dilbeste