Çok donanımlı gerçekten bilge bir şahsiyet dün akşam izlediğimde bilgisine görgüsüne hayran kaldığımı ve evet bize bu lazım diye icimden geçirdiğimi inkar etmem mümkün değil bir siyasetçi değilde sevdiğim bir büyüğümü dinler gibi dinledim kendisini ve bu çok hoşuma gitti ta ki program sonunda ataturk ile ilgili soru gelinceye kadar verdiği üstü kapalı cevap beni alt üst etti buda benim zaafım malesef kötü bir seý soylemese bile ben fikirlerini anladim yinede bilgi ve birikimini inkar edemiyeceğim ama kimsede atatürkü inkar etmesin.
77 yaşina göre son derece dinç bir vucuda ve berrak bir akla sahip. bilge liderden daha bilge oldugu da kesin. Ayrica dünku programda herhangi bir yere yamanma amacı gütmeden fikirlerini net bir şekilde söyledi.
Akpnin en korktuğu isim.alacağı %3 oy bile 6 puana tekabül eder.
Güzel söylemleri olan, birleştirici üslup kullanan, donanımlı, kabiliyetli bir siyasetçi.

Ancak yeni neslin besim tibuk‘u olmaktan öteye gidemeyecek gibi gözüküyor. Sevimli, nükteli, doğruları söyleyen ama 3% oy potansiyeli ile siyasi arenada fazla konuşulmayan bir lider.

Umarım kendisinin kalitesinde siyasetçi sayımız artar.
dün gece fox tv'de konuk olduğu programı izlediğim dincinin ağa babası kişi..

çıkarımlarıma gelirsek:

seçilirse laik eğitimin anasını ağlatacak
atatürk'e karşı gizleyemediği bir aleni alerjisi var.
cemaatlere yoğun sempatisi var eskaza seçilirse muhakkak dirsek teması güçlendirip palazlandıracak ismailağa ve menzili..
suriyelileri ülkeden çıkarmayacak, hatta yenilerine kapıyı ardına dek açık tutacak
on yedi yirmi beş aralık meselesini iki kez gargaraya getirdi, toz kondurmadı ve iki çift lâf edemeyip kıvırdı..
akp'li eski küskünleri ve çorbada tuzu olanları dizinin önünde toplama niyetinde..
zorunlu din eğitimi için zaruriyet görüyor ki esasında zorunlu ahlak dersine yakın dursa daha evla..
nokta.
Atatürk, laik eğitim, anadilde eğitim hakkında söyledikleriyle üstünü çizdiğim siyasetçi.

Ata-türkçülere- uyarımdır bu adam malum kişiden farksız birisi. Anadilde eğitim neden olmasın diyor
Atatürk’ü putlaştırmayın diyor

Ben de putlaştırmaktan yana değilim elbette ama bunun putlaştırmaktan kastı saygı duruşunda durmayı dahi putlaştırma olarak gören cinsten.
ortaya koyduğu bilge, alimâne, mizahi ve hazır cevap bir tavırla kendisiyle farklı görüşte olanlarca da sempatik bulunan, siyasete renk katan bir liderdir.
Soyadını Karamanoğlu diye değiştirmek istiyorum.
Akp tabanından ve muhafazakar görüşte olanların ilk kez oy kullanacak çocuklarından en az %3 oy alacak gibi gözüken cumhurbaşkanı adayı.
Sosyal medyada aktif olması gençlerin ilgisini çekiyor, ayrıca şahsi olarak kimseye giydirdiğini görmedim sistemi çatır çatır eleştiriyor ama kavga tartışma ortamı istemiyor bu güzel bir şey.
ihtiyar Heyet-i bu yaştan sonrA yapılacak en iyi şey torun sevmektir.memleket yönetmek neyine.
chp nin dün madımak katili diye tefe koyup bugün sarıldığı ingiliz ajanı.
(bkz: blackmollason)
çok beyefendi bir insan. keşke zamanında bu güzel insan ön plana çıkartılsaydı.
ilk turda kendisine oy verenler 2.turda yine rte ye verecekleri için meclise 3-5 mv sokmak dışında ittifaka ne gibi bir katkısı olacağını merak ettiğim insan. Vekilleri de mecliste ne kadar muhalif davranır tartışılır.
Doğu Perinçek'le birlikte babala TV'ye Oğuzhan Uğur soru cevabına katılacak olan siyasetçi. Şimdilik ilk bunlar daveti kabul etmişler. Normalde o saçma sapan siyasi atışmaları sevmediğim için hiç dinlemem. Karşılaştırma ve anlama açısından çok faydalı olacak daha sonra diger adaylar da gelecek. Cevaplasin da Dinleyelim bakalım.
Ponçik bir dededir kendisi.
görsel
Perdeleri tutuşturmuş, arabaları ters çevirip yakmış olabilirler ama buna katliam diyemeyiz demiş zatı muhterem. 70 küsür yaşında adam, fizyolojik olarak demans başlangıcı olması muhtemel bir yaşta. Bu yaştan sonra niçin aday olmuş şaşırtıcı. Hadi aday olmuş, destekleyenler niçin destekliyor?
Hadi bu birinci absürd açıklaması, devamı gelmez mi bunun? Üstelik bu zihniyeti biraz kurcalarsak geçmişte hainler yandı açıklamaları bulamaz mıyız, kim bilir?
Alacağı her oy akp tabanından olacağı için çarpan etkisiyle seçimin sonucunu özellikle ilk turda etkileyecektir.
Potansiyeli %5’e kadar bu partinin ben %4 gibi bir oy alacağını bekliyorum ki bu oyların 3’ü akpden.
Yani akp nin %45’lerden 42’lere inmesi demek.
Seçimin kesin olarak 2. Tura kalacağı gerçeğidir.
Artık ilinci turda da muharrem inceyi çıkartıp kaybetmek ya da akşeneri çıkartıp kazanmak muhalif seçmenin elinde.
Belki de temel karamollaoğlu olur bilmem.
Diğer partiler iş birlikçidir ama saadet başkadır. Ben hocanın samimiyetine güveniyorum. Siyonist israil ve Siyonist israilin emperyalist uşaklarını gayet iyi deşifre ediyor. Bilim, teknoloji, sanayi, tarım, ağır sanayi, hukuk, düzen konusunda icrat gösterecektir. Necmettin erbakanı hatırlayın türk evlatları....
her açıklamasıyla kafa karıştırıyor bence halen net bir fikir edinemediğim siyasi lider.
Montaj yapılmaya çalışılmış başkan. Ebesini altın oranla çarptıklarım. Ulan hiç mi oran orantı ölçü algınız yok? Adamın kafasına bak, bir de omuzlara bak. Ulan photoshop yapıyorsunuz, bari bilene yaptırın bu işi. Bir de şu fotoğrafla algı oluşturmaya çalışıyorlar ya, off duvara kafa atmak istiyorum. Ve bu fotoğrafa inanalar da çıkıyor ya, o zaman harakiri yapmak istiyorum.
görsel
Ya biz dünya görüşü olarak sevilmiyoruz sanıyorduk halbuki mesele onlardan olmak veya olmamakmış.

Dindar adamcağızı da komünist, alkolik, çapkın, hırsız her şey yaptılar 3-5 ayda...
ciddi ciddi yapıldığını zanneden beyin yoksulu, akıl fakiri insanlar var aramızda.

allah sonumuzu hayreylesin.
kimseyi akabeliler kadar oynak etmesin.

https://scontent.fist2-1....4d0015b97&oe=5B8C76DF