bugün

1989 - 1995 yılları arası sivas belediye başkanı idi.
saadet partisi'nin genel başkanıdır.
görsel
madımak katliamında parmağı olan, ağır dinci saadet partisinin genel başkanıdır. boş adamdır vesselam. gelmiş kaç yaşına hala siyasetle uğraşıyor. totonun kılları kadayıf olmuş be adam, bırak gitsin.
7 haziran 1941 Kahramanmaraş doğumlu saadet partisi genel başkanı.
Seçimden sonra siyasi kariyeri bitti. Genel başkanlığı ilk kurultayda devretmesi gereklidir.
görsel
DÜNYASINIDA AHiRETiNiDE YAKAN ADAM YOK KENDiSi YETMEZMiŞ GiBi SEÇMENLERiNiDE YAKTI.
görsel
Temel Karamollaoğlu:

Bugünden itibaren tüm teşkilatlarımızla çalışacağız, daha çok çalışacağız, ülkenin daha yaşanılmaz bir hale gelmesine müsaade edemeyiz, herkes müsterih olsun kazanacağız.

görsel
3-5 bin oyu ya var ya yok bunun (saadetin). kazanırsa yönetimde söz sahibi, c.b. yardımcısı olacak. çapulcuların ızdırabı olacak hahaha.
eliyle kalp işareti yapmasına bitiyorum. hem eski nesil hem dindar sınıf ve kalp işareti !

gururumuzsun emmi.
Dini konularda taban tabana zıt olsak da, aklı başında cümleleri bana kendini dinletiyor.
Malesef böyle insanlarla dünyaya farklı açılardan bakmak yerine iki lafından biri "bizim kutsalımıza saldırıyorlar", vatanseverlikten anladığı tek şey dinini yaşamak/yaşatmak milli olmaktan anladığı tek şey ithal parçalarla silah yapmak, ahlaktan anladığı tek şey de zina içki açık giyinmek olan cahil çomarlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz.
Sivas katliamı olduğu dönemlerde bu adam Belediye başkanı idi.
yakışır dedeye..
Cumhurbaşkanlığı makamının herhangi bir nedenle boşalması durumunda en yaşlı cumhurbaşkanı yardımcı yenisi seçilinceye kadar Cumhurbaşkanlığına vekâlet eder.
https://twitter.com/ajans...wv80-oIVCA811U_Q&s=19
Veba partisine ayar olan dede.
sahre rakı.

bilmem anlatabildim mi?
https://twitter.com/Zehra.../1639997239668899840?s=20
aha samimiyet belgesi.
görsel
celladına aşık saftorik dede en güzel açıklaması galiba.
madımakta insanları itidalli davranmaya çağırıyordu hakkını yememek lazım. siyasi ağırlığı aldığı oy oranının hayli üstünde olan bir lider.
gözü toprağa bakıyor ama hala düşmanlarına hizmet ediyor.
Madımak'tan biliriz.
görsel