bugün

iki de bir flodladığım için beni sessize alıp yazmamı engelleyen gruplardır.eğlencem kısıtlanıyor haksızlık. ewed
https://t.me/joinchat/O9BPexUt6FuFk1yXLWv-Wg
Bulunduğum mahalle icin açılan bi grup vardı. 50 kişiye yakın üye var ve hepsi erkek. Saçma sapan muhabbetler dönerdi hep. Neyse, biraz önce kuafor nickli biri gruba yeni katılıp slm yazdı. Simdi bütün erkekler tek tek selam, hoş geldin, iyi akşamlar.... vs vs diye tüm abazanlar sırayla yaZmaya başladı. Ahaha ulan profil resmî filan da yok ama sırf kadın olma ihtimali icin bile ne taklalar atıyorlar. Abazalara bak ya...
Ulu grubunda kavga çıkıyor hep.
seksting için kullanılan yazılım üstündeki gruplar...
uludağ'da pek çok hanım kendini ön plana çıkarmak için, erkekler de öne çıkan kadınlara meriçlik yapmak için varolduğundan; ulu'nun telegram grubu yoktur.

zaten olan varsa ya dedikodu yapıyor ya da iyi gizleniyorlar.
gizlenin, bulunursanız grup dağılır.
Telegramdan sexting yapıldığını ilk burdan duyuyorum.
bazılarında kaliteli sohbetlerin saatlerce sürdüğü ve insanların iyi anlaştığı gruplardır. gerçekten de farklı sözlüklerden insanların buluşup güzel sohbetler ettiği gruplar var ancak sözlük formatına aykırı olduğu için link veremem. sadece bulunduğunu bilin yeter. üstelik öyle saçma geyik muhabbetleri ve sarkıntılıklar da olmuyor.
Gurupta ne yapıyorsunuz dünyayı mi kurtarıyorsunuz. Sözlükte yazamayıp da orda yazdığınız ne olabilir acaba.
Çok güzel faydalı birçok gruba katıldım ancak bir yığın mesaj geliyor gruplardan bu benim sinirimi bozuyor.
konu hakkında hiçbir bilgim yok ancak tek emin olduğum şey o gruplarda kızlar yine sağanak yağmur gibi mesajlara maruz kalıyorlar...
avrat avcılarının bol olduğu ve bir tane de aktif avrat varsa muhebbetin hızlı olduğu gruplardır.
avrat çok olan gruba gelinir.
Seks dönüyor hep. Seks dönen gruplardır. Numara da yok ya herkes birbirini ekran üzerinden sikiyor.

Bi ikisine katıldım üç günde 5 kilo verdim.

Oysa bilgi amaçlı girmiştim.
telegram grupları, whatsapp grupları gibi katılımcıların etkileşimde bulunabileceği sohbet gruplarıdır. grup yöneticileri, grup üzerinde tam kontrole sahiptir.

gruplarda kanallardan farklı olarak, üyeleri görebilir ve üyeler de etkileşimde bulunabilir. bir telegram grubu en fazla 200.000 kişiden oluşabilir.
telegram kullanmıyorum. ama bir zamanlar kullanırdım. yeni insanlarla tanışmışlığım var gruplarından. fena sohbet dönmezdi.