Ayrıca iş yerinde uzun süre konuşanlar kul hakkına giriyor. Adam telefonda konuşuyor diye iş bize kalıyor.
beyin hücreleri yavaş yavaş ölmektedir. zaman geçtikçe zaten bunun farkına varmasını sağlayacak hücrede pek kalmaz. birçok insan uzun süreler telefon ile konuşması gerekenlerin mutlaka kulaklık aparatı kullanmalarını tavsiye ediyor. neticede bu cihaz radyasyon yayıyor çok az da olsa. mutlaka ki önlem almak lazım.
rahatsız eden tiptir 30 dk aralıksız konuşanlar var yahu işim var müsait değilim der kapatırım genelde.
cahil baldız ve annesidir.
iş yaparken konuşmadığı sürece sorun yok.
kulaklık falan kullanmıyorsa 10 yıl içerisinde beyni jöle kıvamına gelmesi muhtemel tiptir. löpçük gibi olur kafasının içi evlerden ırak.
Konuşma 1 saati doldurduğunda konuşmanın otomatik sonlandırılacağı kesindir..
muhtemelen satış işindedir. satışçıların telefon konuşmalarından gına geldi şirkette de o yüzden doluyum bu konuda biraz. sorry.
Bunaltandır.
bazen kafa yorsa da baze gerekli bir durum olabiliyor. niye uzatıyorsun dediğim kaç kişi vardı, büyük konuşmamak lazım. Bazen cidden uzuyor.
Bir yerden sonra telefonu bir kenara bırakıyorum ve sadece hıhı, evet, tamam gibi saçma tepkiler veriyorum çünkü birini o kadar uzun süre dinlemeye tahammül edemiyorum.
bir bağyanla ince flört halindeyiz. arada bir arıyorum 5-10 dakika konuşalım diye, konuşma 1 saat sürüyor, sonra artık kapatalım şu bu işim var deyince de anasına sövülmüş gibi tepkiler veriyor. arkadaş bi konuşmanın ortalama süresi 6 dakikadır yani, ne vardı 55 dakika konuşacak.
En uzun 7 saat konuşmuştum. Çünkü uzun zamandır konusmadığım biriydi.ewed
oğlum salak mısınız la siz.
bırakın insanlar konuşsun.
susmaktan daha iyi bir aktivite olduğu kesin.

hiç saatlerce konuşmak istediğiniz bir sevdiğiniz olmadı mı sizin.
iş yerinde çalışma arkadaşınsa küfür edilir.
Çoğunluğu 40-50 yaş arasındaki kadınlardır. Dedikodu bitmez bitse bile başa sararlar.
igrendigim, tiksindigim insan tipi olur kendisi. Detay gerekiyorsa verilmelidir yoksa kısa kesilmelidir. Böyle insanları sallayıp sallayıp uzayın derinliklerine göndermek istiyorum.

Zil çaldı, tuvaletim geldi diyerek savusturulmasi gereken insan.
nefret ettiğim tiptir. üstüne üstlük konu bitince eee diye başlayan tiptir. eee diyeceğine kapat işte.
telefon el çabukluğuyla uçak moduna alınır ve ilerki zamanda sarjım bitti denilir. uçak moduna alırken normal konuşmaya devam edilmeli. muhabbette boşluk olursa anlayabilir.
Canım tünele giriyorum hadi sonra konuşuruz, denilip yüzüne telefonun kapatılması gereken tiptir.
yüceltilme, onaylanma ihtiyacı ile kavrulan bir kezbandır.
Sağ kolu artık 45 derecelik açıya sabitlenmiştir, genelde kendi etrafında ve bütün evi dolaşır, hatta konuştuğu kişi şehir dışında veya abes sayılacak uzaklıkta olduğundan otomatik olarak desibeli artan insan bile vardır.
Anladım, aynen, tabi, haklısın, doğrudurlarla idare edip telefonu kapatsan ayıp olan kapatmasan dayanılmayan tip.
insanı hayattan bezdiren tiptir. yahu genel olarak anlat, eğer uzun konuşman gereken bir konuysa ya yüz yüze konuşuruz ya da mesaj olarak atarsın, ne ben seni dinleyeceğim diye kasarım ne de ikimizin de vakti yanar.
"he he, evet, hımm öyle, tabi tabi, ya evet" şeklinde kestirme cevaplarla uzaklaştırılır.