bugün

mavisi eski sigaram... eski dedigim birkac haftalik eski. simdi kuba tutunu iciyorum.
zamlara direnen 6 lira fiyatıyla şuan en ucuz ve en iyi sigaralardan biridir.
bugün para olmamasından dolayı içilen sigaradır. amk aynı paraya lacivert chester alaydım. affedersiniz bok gibi tadı var.
böyle boktan bir sigara yok arkadaş. parasızlıktan içiyoruz, daha doğrusu içemiyoruz. içine çeksen gelmez, tadı hoş değil. kısacası içmeyin, içtirtmeyin. sabahtan beri ciğerime tecavüz ettim bununla.
uzun mavi softu en iyisidir, kullandığım sigaradır.
tütünü ağır olmasa bile kokusu hala en ağır olan sigara.
ilk peydahlandığı yıllarda marlboroculara marlboroyu bıraktıran, sonraki yıllarda sikimdirik sigaralar arasında yerini almış sigara markası.
şu hâli efsanedir: http://galeri.uludagsozluk.com/r/tekel-2000-86086/

sigaraya ilk başladığımız dönemlerin sigarasıdır. "olum bunu şaraba batırıp kurutuyorlarmış, ondan çabuk bitiyor. asıl!" repliklerinin sebebidir.
Gençken az içmediğim sigaradır. Şimdi 2000 li insanlar var vay be.
uzun mavisi güzel olan.türk ve ithal tütünden yapılan sigara.
%10 zamla 6.60 tl olması gerekirse piç esnafın 7 liraya satıp 40 kuruş rant yaptığı favori sigara.
Babamın işi nedeniyle evde bir dolap dolusu bulunan sigara. Bir ara millete beleşe dağıttığım da doğrudur.
mavisi güzel olan çoğunlukla milliyetçi kesimin içtiği sigara.
6.5 lira olmuş sigara.
eski kalitesinde olsa ne camel, ne marlboro, ne parliement tercih edilen kesinlikle tekel 2000 olurdu. bu benim savım tabi. eski halini içmişliğim var bu saydığım sigaraların. eski tekel 2000 bambaşkaydı. açıkçası içimi tabir-i caizse doyururdu insanı. sonradan bozuldu. gerçi hepsi bozuldu. bugün camel'da eski camel değil. kötünün iyisi.

ama eski tekel 2000 şahaneydi. şimdi camel'la idare ediyoruz işte.

--kamu spotu--
sigara sağlığa zararlıdır. içmeyin. çükünüz kalkmaz, doğurganlığı azaltır. siktiredin.
--kamu spotu--
24 yıldır sigara kullanıyorum ve 1998-2005 yılları arasında kesintisiz olarak bu markayı içtim. O zamanlar bir aroması ve tadı vardı, sertti. Sonra geriye sadece ismi kaldı. Ne eski tadını alabildik ne de sert içimini. ilk çıktığı yıllarda tekel 2000 içen insana ayrı bir gözle bakılırdı.
Güzel sigara, tütün kalitesi iyi bir bakıma. şaka lan şaka 6,5 tl'ye 1 lira etmeyecek bir sigara içenlerin sigarası.
çok ağırdır ve kokusu üstünüze yapışır , duş alsan bile gitmiyor kukusu pardon kokusu.*
valla mavisi çok güzel bence. 1 karton winston camel muratti mavi 2000 arasında seçim yapmam gerekse bunu secerim.
zamanında efsane olmuş bir sigaradır. hani o zamanlar kısa camel vardı. şimdiki gibi saman camel demiyorum. sarı kısa camelin kısa camel olduğu zamanlar.
Amca, dede sigarasıdır.
Yamulmuyorsam eğer 90ların son çeyreğinin efsane sigarasıydı..
Ayağa düşmüş, üzmüştür..
Bu boktan sigara bile 8 lira olmuş lan.
2006'da bir yazar 3,75 olmasından yakınmış. Şuan hâla buralardaysa kahrından ölmüştür herhalde.
kamyoncu sigarası diye bilinirdi eskiden.
güncel Önemli Başlıklar