bugün

Müzik dinlerken çalışmayan kulaklık tarafı bir zaman sonra sağırlık hissi verir.
öğrenci kulaklığıdır.
arada kulak değiştirerek spor yapabilirsiniz.
ilkel bluetooth kulaklığıdır. kablosu dışında mantığı aynıdır. *
çalışmayan tarafı kesilir.
sorun ivedi bir şekilde çözülmeli. adamın şakulü kayar yoksa. empati eksikliğinden dolayı olabilir.
iyimserlerin sahip olduğu kulaklık. mesela ben tek tarafı çalışmayan kulaklığa sahibim. ne garip.
Fakirliktendir.
sorun yaratmaz, diğer tarafta bozulana kadar kullanılır.
iNSANI KANSER EDEN KULAKLIKTIR. *
5 dakika icinde beynini sulandiran kulaklıktır. müziği kapattığında kulağın çınlayıp durur.
Çalışmayan tarafa inat tek tarafla idare etmek.
müzik dinlerken keyif almanızı engeller daha kötüsü oyun oynarken ses kasiyorsaniz oyundan sogursunuz.
(bkz: platonik aşk)
bunun bir üst versiyonu da, bir tarafı bozuk diğer tarafı da ancak kafa belli bir açıda sabitlendiği takdirde çalışan kulaktır ki; inönü stadını bilmeyenler için söylüyorum: yaşarken mezara girmekten farkı yok. teknosa'dan aldığım ve sadece video izlemek için bilgisayarın kasasına sapladığım bu kulaklığın teki, ilk haftadan bozulmuştu. kalitesinde ya da stereosunda olmadığım için tek kulaklıkla idare etmeye karar verdim. murphy yasalarının iptali için de bozuk olan kulaklığı düğümledim. fakat zaman geçti ve sağlam olan kulaklık, kafam ancak yer ile 45 derecelik açı yaparsa çalışmaya başlıyor. diğer türlü cızırtı ve insanı çileden çıkartan kesik sesler var. ben de çok acil bir şey izlemem gerektiğinde, kafayı kırıp kulaklığı takıyorum. masam da hemen pencere kenarında olduğundan, dışarıdan muhtemelen stephen hawking gibi gözüküyorum. günde birkaç tane video izlemek için kulaklığa para vermek istemezken, gelecek ay muhtemelen kas zedelenmesinden boyunluk takacağım.
arkadaşın ile beraber otobüste beraber müzik dinleyememektir.
ayakta sevişmeye benzer, uzanırsınız ama ulaşamazsınız.
stero yayınları ömrü billah alamayan kulaklıktır.
insanı buhranlara sokan, terbiyesiz kulaklıktır, bozulacaksan ya tamamen bozul ya da bozulmadır. Hele de stereo kulaklıksa ya yenisini alana kadar bateri ve bas dinlersiniz yada (şanslıysanız) gitar ve solisti.
dj hareketi yaptırır adama. tek kulaklıktan dinliyorlar ya arada. sanki david gilmour kulağıma ezan okuyor lan.
kulaklığı parçalama sebebim.
müzik dinliyorsan dinleme daha ama ses kaydı falansa yine de iş görür.
Jakı sağa sola oynatarak kısa vadeli bir tedavi uygulanabilir.
Üniversiteli olma durumudur. Paraya kıyıp kaliteli kulaklık almayıp sürekli çöpü zengin etme eylemidir.
malzemeler:

-2 adet tek tarafı çalışan kulaklık
-1 adet çift kulaklık girişi.

kullanılışı:

her iki kulaklık girişe takılır ve çalışan taraflardan müzik dinlenilir.