bugün

Tek başıma bir kafeden yazıyorum. Ekşi sözlükte birisi akıllı telefonların zihin okuması gibi bir başlık açmıştı. Ben de dedim ki Allah Allah yakın bir zamanda ben de bunu düşünmüştüm. Şimdi de benzer bir şey oldu. Bunun ne kadar saçma olduğunu ben de sizin kadar biliyorum endişelenmeyin.
güçlüdür. olmak istediğimdir.
kişiliğinde eziklik olanlar yalnızlığa tahammül edemedikleri için genelde 2-3 kişilik sahte arkadaş gruplarıyla takılırlar.

tek başına takılabilen insan hayattan zevk almasını bilen insandır. kulaklığı takıp sevdiği müziği dinlerken içtiği biradan aldığı zevki hiçbir muhabbet ortamından alamaz.
Beni boğmak için bin dereden su getirdiniz. Hepsini içtim!
Felekle pençeleştim
Anam-babamla helalleştim
Ve hiç bilmediğim savaşlar içine düşüp cenk ettim
Harp ettim, darbe aldım
Hücum ettim, affettim
Bu dağa ilk ben tırmandım
Zirvede ciğerimi patlattım
Üzerime çığlar yağdı, bak ben hâlâ hayattayım
Hiç bir tehdit tenime rüzgâr kadar zarar veremedi
Özgürlüğüme çılgınca koşarken görmüş komşum beni.
Yalnız kovboydur kendi başının çaresine bakar ama her zaman öyle olmamalı elbette takılacağı bazı arkadaşları olmalı belli bir süre içinde.
kafama estikçe benimdir.
takarım kulaklığımı, alırım yolumu tarihi yarımadaya doğru.
dönerim üsküdarda denize karşı yudumlarım çayımı, sonra aheste aheste yoluma bakarım.
hı hı evet benim bu.

evde temizlik dekorasyon, zaman buldukça da anne yemekleri veya değişik tarifler dener-yaparım.

iş haricinde ise genelde atlar motora rüzgar nereye eserse oraya basarım.. basarım.. basarım.. benzin biter fuller, yine basarım. yorulur, son gücümle eve gider uyurum "tek başıma"

"tek başıma" kalkar , "tek başıma" kahvaltı yaparım, işe gider çıkarım. boşa düşünce tekrar "tek başıma" basar basar.. basarım..

insanlar.. zor be kafa dengi bi arkadaş bi sevgili bi dost bulmak.. şart da değil gerçi.
Tercihse iyi mecburiyetse kötü.
Takılan değil tek başına bırakılmış insandır o.
no money no insan gibi bir durum da söz konusu olabilir.
ne çirkindir ne asosyaldir
kendi tercihidir.
yalnızlığı mecburiyetten seven insandır. çünkü çevresinde kendi kafasından insan yoktur. o da tek takılmayı tercih eder.
Ben o ben çok cool dimi?
bir de çok sevimli olur bu insanlar (bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: la bu benim)
asosyal , hiçbir arkadaşı olmayan ve aynı zamanda bencil insandır. o kadar bencil ve narsisttir ki kendinden başkasına dayanamaz.
birçok insan tarafından arkadaşı olmayan, asosyal insanlar olarak algılanırlar. ama bilmezler ki hepsi öyle değildir. içlerinden bazıları gerçekten yalnız dolaşmayı, tek başına takılmayı, sessizliği seviyordur. hatta bazen ortak olmak isteyenleri çeşitli bahanelerle atlatıyorlardır.

(bkz: ben)
kendi seviyesinde kişi bulamamış insan o yüzden sözlükte çokça takılır. (bkz: her kurt kendi sürüsüyle takılır)
--spoiler--
sallanarak yürürüm
artık kendi yolumda

--spoiler--
öğrenmesi gereken duyguyu öğrenmiş olan insandır.
http://galeri.uludagsozlu...%B1na-tak%C4%B1lan-insan/
keyfinden öyle değildir.

keyif değil.

keyfimden değil ulan, hiç keyif meselesi değil.
öyle hoşuma gittiği için, öyle eğlendiğim için değil. başkalarının beni yeterince değerli görmemesinden olabilirdi ama bu da değil, sol kulağıma "yalnız değilsin" diyerek küpe takmam kesinlikle keyif değildir. zorunluluk meselesidir.
takılmaya değer insan bulamayan insandır.
en kral insandır.
aseksüel.