bugün

bir sızdırmazlık elemanı.
High five yapmak istedigim yazar.
Doğum günü yazarıymış, doğum günüsü kutlu olsun.*
nice nice mutlu yıllar yazarı.ömrün yanmaz, çizilmez, yapışmaz olsun.
iyı ki dogmuş yazar. Mutluluklar.
süper imha projelerinin yaratıcısı yazar.
daha önce neden aklımıza gelmedi ki!?
ben yandım başkaları yanmasın.*
Bugünlerdeki gizemli tavırlarıyla beni heyecanlandırıp meraklandıran yazar. Mutlu haberlerini alırız inşallah.*
(bkz: yetenek avcısı)
teflon candır. adamdır.
(#19881062) Sözlükte bi cennet dolusu huri provası yapan yazar abimiz.*
arada birbirimizi yesek de çok sevdiğim biridir. gel de kavga edelim. *
az önce beni çok mutlu etmiş yazar abimiz.

(bkz: gel bi öpüjem)*
tüküren cahillerin hedefi. ne mutlu bize karalanamayacak kadar tertemiz ve ışıl ışıl.
sesiyle insanın içini titreten, hiç tanınmasa bile 50 yıllık dostun verdiği sempatiye sahip, en babacan ve delikanlı sözlük yazarlarından birisidir.
kuşkusuz ki elmayı ısırmadan önceki adem ile karısı kadar temizdir sözlükte.
Özelden yazdığı bir mesajıyla dakikalardır kahkaha attıran yazar.*
Göt kıllarına batsa da, bu kadar zeki ve nüktedan birinin sözlükte olması sözlük için büyük şans.
o kadar samimiyetsiz ki bolu'ya teflonbolu der bu utanmaz bi de.
abi senin bahsettiğin bi çiğköfteci vardı oraya git diyodun, hangisiydi o?
her ne kadar ayaklarımın yere basmadığını çığırsada, olay adam olmuşum "naber" diyorum kendisine.
*
Sen onbinlerce entry gir kadir misiroglu gibi bir ustada iftira et sonra müslümanlik tasla ama elhamdulillah yazmayı bilme. Oldu teşekkürler kardes... Senin gibi yazarlara ihtiyaç var sozlukte.
adeta yumurta yapmak için üretilmiş metadır. tefal ne varsa sende var diyerekten de reklamını yapmak istediğim. sevinsin garipler.
obur corbadaki sinek kanadi'ni daha cok seven yazar. bana pamuklu seker alicakmis.

yine de küstüm !
(#20634352) öyle bir uyarmıştır ki, ibretliktir. durup dururken güldürmüştür.
dostlarının bayramını kutlayan yazardır.

http://www.youtube.com/watch?v=kEm3q77QSUA
bence iyi bi yazar amma cinsellik hakkında yazınca AbAzan olduğu çok belli oluyor.
düzenli seks hayatın yoksa her an abazan olabilirsin. bunu insanlara ne derece yönelttiğin önemlidir. ve bu adam gayet saygılı naif bir insan. yaz dostum.
çok sevimli bi yazar. aylardır takip ediyorum. cinsellikle ilgili yazınca ayrı bi sevimli oluyo.