bugün

bir türlü adını aklıma getiremediğim kadındır.

dün bir ara tilmaç dediğimi hatırlıyorum.
her şeye hee diyen survivor yarışmacısı.
(bkz: kedi yavrusu gibisin senin survivor da işin ne)
(bkz: alayının a k)
dünya iyisi polyanna olmasına karşın tanerin kendi ismini yazdığını öğrenince çirkefliğini göstermiş ve büyü bozulmuştur. olmadı taçmin bu sefer yemedik o masumluğu.
dune kadar melek diye tabir ettigim kizdi. ama dun gorduk ki isine gelmeyince gayet de cirkinlesebiliyormus. neymis efendim taner adini yazacagini ona soylememismis. ulen adam mecbur mu senin adini yazarken sana soylemeye? oyle bir kural var da ben mi bilmiyorum?
gitme adayı olunca pençelerini dışarı çıkarmış yarışmacı.
sözlüymüş. insanlarda nasıl mide var anlamıyorum. götü başı açık cümle alem görüyor. helal olsun sözlüsüne.
fragmandaki ağlayışı midemi kaldırdı. O ne çirkin bir ağlamadır öyle, Ceyda bile daha sevimli ağlamıştı.
yengemiz olur.
(bkz: touch me taçmin)
çelimsiz, ağır konuşması ile deli eden ve survivor'a bir bakayım ne varmış lan orada diye gelmiş izlenimi yaratan biri.
donsun sorvayvirdan onu evimin hanimi cocuklarimin anasi yapacam..

edit: vazgectim amk. ne pis seymissin sen be.
Pascal' ın yeni hedefidir. Geçmiş olsun.
gel deyince gelen git deyince giden kedimsi sarı mırnav.
konusmasiyla insanı sıcak kanlılığa davet eden bi bayan arkadasımızdır.
sevimli bir hatundur, kanımızı ısındırtmıştır kendisine,asena'dan sonra en güçlü bayan yarışmacı buluyorum kendisini,umarım da yarışmanın 1.si olur.
Ve o Ceyda denen sevimsizi birgün elerse kendisine sürekli oy atacağım ahan da buraya yazdım.

edit: artık sevimsizdir,kanımı soğutmuştur.başta stratejik hata yapmıştı gönüllülere geçerek ,ama asena gittikten sonra en güçlü bayan olduğu için bir de oy çokluğu sebebiyle korunabilir.ama ciddi ciddi takımı satmıştır.
en güçlü bayan yarışmacılardan biridir. favorimdir kendisi, oy atacagım sürekli
Oldukça hırslı bir yarışmacıdır. Sevimlidir.
acayip yapmacık ve iki oyun kazandı diye havaya giren gıcık yarışmacımsı şey.
adı çıkarsa sırf elensin diye karşısındakine oy atıcam!
çok tatlıdır. hırslı ve zekidir. öyle aptal sarışın filan da değildir. hastasıyım..
tanerin deyimiyle daçmiin
"asena, adalar birleşti sen hala ünlü gönüllü ayrımı yapıyosun ve huzuru bozuyosun" cümlesini kuran saf görünümlü sinsi kız. ulan dangalak, ne yapacaktı, bir aydır beraber yaşadığı kaynaştığı arkadaşlarına herkes kendi yoluna mi diyecekti? tabi ki seni ve ceyda'yı elemek isteyecek, ne oldu huzurun mu kaçtı? zaten taner seni yazdı diye bir hafta zırladın, şükret şimdiye kalabildiğine.
hakkında entry girilince kıskandığım kötü entry girilince sinirlendiğim dünya tatlısı, hırslı, azimli, hoş kız..
azimli sünepe.