bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    cumhuriyet gazetesinde tayyip erdoğan ın hayvanımsı bi şekilde çizilmesi sonucu çizerin mahkemeye verilmesinden sonra penguen dergisinin missilleme olarak yaptığı kapaktaki karikatür.oysaki güzel olmuştu..
    5 -3 ... machados
  2. 2.
    (bkz: maymun) (bkz: fil) (bkz: kedi) (bkz: fare) (bkz: at)
    2 -1 ... machados
  3. 3.
    bahsi geçen hayvanları görmek için buyrunuz;

http://www.penguen.com/kapak.asp?gun=20050307
    2 ... dogos
  4. 4.
    rte'nin kaybettigi davayı *gurur konusu yaparak temyize göndermesine neden olan karikatür
    2 -1 ... dopdop
  5. 5.
    ne yazık ki mizahi duygusu gelişmemiş -gerçi bugüne kadar bu duygusu gelişmiş bir başbakan göremedim ki ülkemde- bir başbakana sahip oldugumuzu gösteren bir olaydır...
    2 -5 ... cyranox
  6. 6.
    acılan davanın sonucunda penguenin diğer bi kapagında rte normal çizilmiş ve balondada -bak işte isteyince insan gibi çizeebiliyosunuz yazıyodu.(ufak bi not bu karikatürde rte nin arkasından sarkan bi kuyruk vardır)
    3 ... amd
  7. 7.
    Ayrıca tayyipler alemi kapaklı penguen dergisinin bir sonraki sayısında köşesi tayyip imzalı "karikatürcüler alemi" ismiyle bir karikatürde yayınlanmıştır.
    3 ... sin...
  8. 8.
    herşey bir yana adamlar harika çiziyo. hakikaten süperler. inek olan tayyip e bayıldım.
    5 -2 ... geçmişi olmayan yazar
  9. 9.
    rte nin gereksiz yere polemik ve kompleks yaptığı dava.

ben çok net hatırlıyorum elin amerikalısı bush'u chirac'ın kıçını öperken resmetmiştir. ve chirac'ın kıçını öper konumdaki zeka yoksunu bush bile çıkıpta iki kelam etmemiştir bu olay üzerine...

demek ki neymiş;
    adamların öküzleri bile demokrasiyi hazmetmiş !
    3 -2 ... balyancho
  10. 10.
    her ne olursa olsun ülkenin başbakanına yapılmasını uygun görmediğim olay. fikir özgürlüğünün; her dileyenin her dilediğine her dilediğini yapmak olmadığının bilinmediği kanaatindeyim. *
    6 -8 ... rigsmaer