bugün

(bkz: reisçi)
buyuk basbakan recep tayyip erdogan in zikrini ve fikrini takip eden yuce bir ideolojiye sahip olan gruptur.
kemalist zırvası.

hee amk hee, biz zaten tayyibizm sayfası açıyoruz facebook'ta falan. tapınma işi sizin kültürünüzde var.
tayyipizm ideolojisini benimsemiş kişi. bir ara şeboşistler vardı, bu da onun gibi bişi mi?
aslı için:

(bkz: kemalist)

(bkz: kemoş)
tayyoş
-tayyipist

-aslı için efenim!
kemalistler ve kürtçüler ile birlikte ülkedeki parazitlerden biridir.
bir anlasanız siyasetin size hiçbir şey kazandırmadığını..
pistte tayyip' in yaptığı anlamsız hareketleri takip eden ve onun yaptıklarını yapmaya çalışan, otu simge olarak belirlemiş bir tarikat.
Rte ci görüs akimidir.
hem komik hem sevimli gelen kelime. Pisi pisi gibi ya.
kemalist demelerine karsi tayyipist demeleridir yanlıstir.
Recep tayyip erdoğan'a tapanlardır.

görsel
"reyizi anamın üstünde görsem suçu anamda ararım" diyenleri makbuldür.
görsel
sabahtan akşama kadar tv ekranlarında orada burada kemalistler kemalistler diye bağıran çıkar guruplarına tayyipist tayyipst diye cevap vermek gerektiğine inanıyorum...

muhalif medyanın, bugün de tayyipistler şöyle konuştu, tayyipistler bugün de böyle yaptı gibi bunlara cevap vermesi gerektiğine inanıyorum.

veya erdoğanistler de diyebiliriz.

edit: tabi ki ben sayın cumhurbaşkanımıza son derece saygı duyuyorum... sadece onun adını kullanarak ülkede kutuplaşmaya sebep olan menfaat guruplarına, saray yalakalarına karşı bütün tepkim..

yoksa cumhurbaşkanımız bu ülke için çok kıymetlidir... en ufak bir yanlışı bile yoktur.
ona en ufak bir eleştiri bile getirmiş değilim. getirmeye hakkım da yoktur..
görsel
Tayįp tapan.