Bir soru, merak, endişe.

Evet 24 haziran seçimlerini açık ara kazanıp başkanımız olacak olan Tayyip Erdoğan allah gecinden versin, benden alsın o’na versin, bir gün ölürse ülke olarak ne bok yiyeceğiz? Ne yapacağız? Ne olacak ülkenin hali? O’nun gibi büyük bir liderin yerini doldurabilecek adam var mı ? Olası adaylardan sn Berat Albayrak reisin misyonunu idame ettirebilir mi?

Evet böyle bir durumda halimiz yaman, allah şu gereksiz cehapelilerden alıp reise versin, allah Reisi başımızdan eksik etmesin.
(bkz: binali yıldırım)
Kişiler gelip geçicidir, baki olan devlettir.
2 şehzade 2 damat varken soru mudur bu.
Onu bırakın da sizi kim güdecek?
Kendisini sevip sevmemek konusunu geçtim ama ölürse ortalık çok karışır. Ak parti içerisinde en az 5 grup oluşur ki devleti yönetmek için birbiriyle savaşırlar. Sonra gelsin yeni 17 25 aralıklar 15 temmuzlar.

Ama her zaman ki gibi hiç bir siyasiye bir şey olmaz. Olan bu vatanın ekonomisine vs olur.

Not: anlama kabiliyeti gotunde olan eksilesin.
Kötü zamanda iyi liderler, iyi zamanlarda kötü liderler çıkan bir ülke olarak muhtemelen iyi bir lider yönetecektir.
(bkz: devlet bahçeli)
Bir tayyip gider bin tayyip doğar.
15 gün dayansın, sonra kendisi düşünsün.
samsun'da 100 kişiye sorulup tek popüler cevap alınır.
(bkz: ameriga)
Bizi gömme den ölmez o ben öldükten sonra kim yonetirse yonetsin.
- Ben niye öleyim ya?

(bkz: aziz yıldırım)
Bazı malların ciddi ciddi sorduğu soru.

Not: cevap veriyorum: v216rte.
Şimdi bunu yazdım ya. Buna inanacak mallarda mevcuttur. Sonuçta bunlar papaz eriğini imam eriğine çevirebilen nesil.
monarşinin ve totaliter rejimlerin kötü yönlerini akla getiren türden bir soru.
Allah hayırlısını versin kardeşim bizi kim yönetecek değil biz nasıl yönetileceğiz olması lazım.
damat berat paşa hükümeti.
görsel
iste tek adamligin en büyük sorunu. sistem olmadigi icin ardindan gelen kisinin insiyatifine düsmüs durum.

o yüzden saglikli ve istikrarli ilerleyenen bir sistem sart diye.
kendisinin ülkeyi yönettiğini sanan kişiler olması beni çok üzdü. temennimiz tabi ki bu yönde. eminim ki yeri aranmayacak tek şahıstır kendileri.
Aciz insanın açtığı başlıktır...
hakan fidan daha genç.
beni korkuya salan başlık. seksen milyonluk ülkede yönetici yok, yetiştirememişiz. o giderse ne yaparız? "olmasaydın olmazdık" yazılı sticker, atkı ve tişört işine girmek lazım.
Gerçekten merak ettiğim soru. 5 dakika sonra ölüm haberi gelse; akp nin adayı kim olur? Acaba.
Allah korusun omrune omur katsın ulke elden gider doneriz eskiye gene.