Milletin anasını siktiği için,doğru bir tespittir.En azından millet farkında artık.
umarım bunu baban okumaz.
senin ve annenle ilgili bir problem
biz babamızıda atamızıda biliyoruz.
muhahaha...sana orta parmağımı en seksi gülümsememle göstermeme izin verir misin?
bu önermeye sahip yazara sorulması gereken "anneniz olan muhterem ve babanız olacak dümbük ne diyor?" sorusudur. cevabı hala bu menvalde ise toplum içinde bu durumda ki kişilere takılan "piç" sıfatı gayette uygun düşmektedir.
tayyip erdoğan denen kişinin iktidara geldiği 14 yıl oldu. vatan işgal altında değildi. nasıl bir kafa yaşıyorsunuz siz!
böyle düşünen kesimin erdoğana baba demesini şimdi anlıyorum. yalnız benim babam hala belli.
bir arkadaşımın duvarına astırdığı söz. evine gelen laikçiler kaçacak yer arıyor çok gülüyoz. *
400 ü vermezsek öyle olacaız gibi sanki.
millet olarak anamızı kimin becerdiği akp döneminde ortaya çıktı.

(bkz: bu milletin amına koyacağız)
tayyip kendi %50'sine...? yok canım o kadar da değildir.

bir önerme.
insanın ağzını bozduran başlıklar ve saçma entryleri.
Bir gazete haberi ile çürütülebilecek tezdir.

http://www.milliyet.com.t....2013/1659558/default.htm

Edit: Haberi açmaya erinecekler için haberin özeti:

Afyonkarahisar’da birlikte alkol alan 3 kişi rastgele bir evin kapısını çaldı. Kapının açılmasının ardından zorla eve giren zanlılar iki kadına ve 16 yaşındaki bir genç kıza tecavüz etti.
(bkz: kafan güzelmiş güle güle kullan)
(bkz: bir eşeği güldürmek için kulağına söylenecekler)
Tayyip olmasaydı bir başkası olurdu der noktayı koyarım.
Sizin için Ulu önderin adını değil başka şeylerinide ağzınıza almak ibadettir.
(bkz: he öyle he)
tayyip annelerimizi bile özelleştirip, işletmelerini birkaç yıllığına kimliğini bildiğimiz insanlara verebilirdi. kimliğini biliyoruz, sonuçta devlet katında ihaleyle oluyor bu işler.

ama çok şükür ki mustafa kemal'in özgür kıldığı anne ve babalarımız hala hür. tayyipten önce de babamı biliyordum, ama bazıları bilemiyordu sanırım.
tayyip erdoğanın metresinin açtığı başlık.
tayyip erdoğa nın zamanında yaşamış olduğu yasak aşkın yasak meyvesi olan kapı gıcırtısı söylemi. Kendi adına konuş mübarek.
tayyip erdoğanı, jinekolog sanan insan söylemidir.
bu zihniyeti taşıyan bir insanın acilen jinekolog tayyip beye başvurup babasını ogrenmesi gereklidir.
Dayiniz kimdi bilmezdiniz. Koylunuz kimdi onu da bilmezdiniz. Ne diyorum lan ben. Ne dediginiz kimdi onu da bilmezdiniz.
Simdi moderasyon benim girdimi siler bir sebepten. Bu baslik devam eder hayatina sanki turkce imis gibi.
adam akıllı oturup açıklama yazmaya bile değmeyecek sıçılmış önermedir.

tayyiple ciddi manada kafayı bozmuşlara laf anlatmak olanaksız zira.

kendi haline bırakıp, olay yerinden hızla uzaklaşınız...
--spoiler--
dostum be hey dürzüyü unutmuşsun.
--spoiler--