bugün

çok net, çok açık bir argümandır. ulu önder sayesinde bir çok kişinin ahlaklı ve müslüman olmasına mukabil bu kişilerin çocuklarının analarını-babalarını daha iyi tanıması durumunu anlatır.

ek: tinercilere değil dindarlara ihtiyacımız var!
anan zaaa diye tepki verilebilinecek önerme.
'kıyas' zemininde düşündüğümüzde mantıklı bir tespittir. kemalist olsaydım sonuna kadar katılırdım. zira atatürke bu şekilde bakanların erdoğana da bu şekilde bakmaları gerekir. ancak elhamdülillah müslümanım, ne atatürkçüyüm ne de erdoğancıyım.
yanlış bir önermedir. Zira çoğu insan tayyip erdoğan'dan bihaberken , tayyip piyasada yokken bile babalarının annelerinin kim olduklarından haberdardılar. Ha ancak ben babamın kim olduğunu tayyip geldikten sonra öğrendim diyorsanız orasını bilemeyeceğim.
(bkz: sike sike oy)

babalarıdır hepsinin.
saçmalamak kelimesinin doruklarını aşıp sözlük yazarı olmuş şahısların yazılarından bir tanesidir.
doğru olan önerme. zira tayyip erdoğan her vatandaşın kapısını çalıp ''bu senin babandır'' diyor! 80 yaşındaki dedem her gece dua ediyor rte'ye bu adam olmasaydı babamın kim olduğunu öğrenemeden ölecektim diye...
babasını başbakan zanneden şahsın söylemi. allahtan biz biliyoruz kendi babamızın kim olduğunu da her bıyıklıya baba diye saygı duymuyoruz.
çağdaş haşhaşilerin söylemidir.
(#13188390)
(bkz: paşam ne soktun çıkaramıyoruz spor kulübü)
bir insan küfür yemekten zevk alıyorsa böyle provokatif başlıklar açar, bende başlık sahibinin dileğini yerine getirip kulaklarını çınlatıyorum.
--spoiler--
dostum be hey dürzüyü unutmuşsun.
--spoiler--
adam akıllı oturup açıklama yazmaya bile değmeyecek sıçılmış önermedir.

tayyiple ciddi manada kafayı bozmuşlara laf anlatmak olanaksız zira.

kendi haline bırakıp, olay yerinden hızla uzaklaşınız...
Dayiniz kimdi bilmezdiniz. Koylunuz kimdi onu da bilmezdiniz. Ne diyorum lan ben. Ne dediginiz kimdi onu da bilmezdiniz.
Simdi moderasyon benim girdimi siler bir sebepten. Bu baslik devam eder hayatina sanki turkce imis gibi.
tayyip erdoğanı, jinekolog sanan insan söylemidir.
bu zihniyeti taşıyan bir insanın acilen jinekolog tayyip beye başvurup babasını ogrenmesi gereklidir.
tayyip erdoğa nın zamanında yaşamış olduğu yasak aşkın yasak meyvesi olan kapı gıcırtısı söylemi. Kendi adına konuş mübarek.
tayyip erdoğanın metresinin açtığı başlık.
tayyip annelerimizi bile özelleştirip, işletmelerini birkaç yıllığına kimliğini bildiğimiz insanlara verebilirdi. kimliğini biliyoruz, sonuçta devlet katında ihaleyle oluyor bu işler.

ama çok şükür ki mustafa kemal'in özgür kıldığı anne ve babalarımız hala hür. tayyipten önce de babamı biliyordum, ama bazıları bilemiyordu sanırım.
(bkz: he öyle he)
Sizin için Ulu önderin adını değil başka şeylerinide ağzınıza almak ibadettir.
Tayyip olmasaydı bir başkası olurdu der noktayı koyarım.
(bkz: bir eşeği güldürmek için kulağına söylenecekler)
(bkz: kafan güzelmiş güle güle kullan)
Bir gazete haberi ile çürütülebilecek tezdir.

http://www.milliyet.com.t....2013/1659558/default.htm

Edit: Haberi açmaya erinecekler için haberin özeti:

Afyonkarahisar’da birlikte alkol alan 3 kişi rastgele bir evin kapısını çaldı. Kapının açılmasının ardından zorla eve giren zanlılar iki kadına ve 16 yaşındaki bir genç kıza tecavüz etti.
insanın ağzını bozduran başlıklar ve saçma entryleri.
güncel Önemli Başlıklar