bugün

az değil mi yav. daha fazla olması gerekmez mi arkadaşlar?

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
Her il başına bin lira alıyorsa demek ki. Hmm. 82 şam 83 bağdat. Haa.
40 asgari ücretli gücündedir.
81000+ihalelelerden, iş adamlarından, belediyelerden vs ne gelirse.

(bkz: holosko artı bir miktar para)
Ulan dinle kitapla da isim yok ki haram edeyim.
Erdoğanı kimse sevmek zorunda değil. Fakat ülke cumhurbaşkanının maaşı çok bile sayılmaz.
Eleştirecek o kadar haklı sebep varken böyle boş konularda eleştiripte değerli olan eleştirilerinizi değersizleştirmeyin.
Benimkisi sadece bir tavsiye..
kıçı kırık bir şirket ceosunun bile 35-45 bin tl arası maaş aldığı söz konusu edilirse pek bir haber değeri taşımadığı anlaşılacaktır! lakin, bunu laik çomarlara anlatabilmek na mümkün!

çomarlar işte, birde cumhurbaşkanı'nı rüşvet almakla itham ediyorlar! ne kadar seviyor bu adam parayı ya değil mi?
emekli first lady maası bile varmıs vay arkadas bu nedir ya hemide 24.375 tl. hayır bir insan sırf cumhurbaskanı esi diye nasıl emekli maasına baglanır anlayan beri gelsin.
Burada atıp tutanlar hayatlarında hiç 85 milyon kişiye bakmış mı acaba,yine iyi yettiriyo valla reis şu son zamlardan sonra.
azbile bundan sonra maaş 250bin dollars.
yakışır yiğidime.
Türkiye de Bi boka yaramayan bazı milletvekilleri bile 30 ila 40 bin maaş alıyor.
Kaldı ki Türkiye de düşük maaşlı cumhurbaşkanı hiç bir zaman olmamıştır.

Ayrıca bu nasıl bi türkçe, öğren sonra başlık aç.
Aylık 81 milyon olmasın o?
asgari ücret alıp da 80 bin lirayı savunmak da bi garip değil mi sanki?
ağzını siktiğimin çomarları sizin bu şakşakçılığınız yavşaklığınız yüzünden ülke bu halde, sikik hala yok itibarmış yok ceo maaşı bile ondan fazlaymış, yok 81 milyona bakıyormuş, hassiktir ordan makarna beynli, ben vergi veriyorum benim vergimle devlet hizmet etmekle yükümlü ama kendine değil halkına hizmetle yükümlü. al makarnanı kömürünü siktir git.
Bizim nüfus suriyelilerle birlikte 87 milyon olmuştur.

Bence maaşı da öyle olsun..
40 asgari ücretli gücündedir sağlam kill kasar.
81 milyonu idare ediyor normaldir.
Gayet normal bir maaş. Milyon diye çamur atmaya çalışanlar faktırolup gitsin.
Kemal bile 40000 maaş alıyorsa cumhurbaşkanına 80000 helaldir.
O 1 e de çerez alıyor akşam.
81bin lira net maaşı olmayan da kendine ülke yönetiyorum demesin.
buradakiler de adamın tek gideri maaşı sanıyor.
lmao
ama bu olmamış ki. cumhurbaşkanlığı örtülü ödeneğini hesap etmemişsiniz. yıllık 1.800.000.000 lira (eski parayla 1.800.000.000.000.000). aylık 150 milyon liraya denk geliyor. 150 milyon da, 81 binin 1.850 katı.

adı üstünde örtülü ödenek. kaynağı belli de (toplanan vergiler), gittiği yer tamamen sır. tamamen tayyip bey keyfiyetinde. artık cumaları cami çıkışı lokma mı dağıtıyordur, suriyelilere avanta mı veriyordur, man adasındaki sırdaş hesaplara mi gidiyordur o sizin hayal gücünüze kalmış.
Helal olsun, karısını nasıl seviyor...
Maaşının yarıdan fazlasını bir çanta için harcamış (yersen)
-7bin tl zam yapılmasını istiyorum
-onaylıyorum
-teşekkür ederim recep
-rica ederim tayyip.