bugün

sahibinden.com da bir er kişinin tatile beraber gitmek için bir dişi araması sonucu verdiği ilandır. ilanda aynen şöyle yazmaktadır,

--spoiler--
MERHABALAR iSTANBUL AVRUPA YAKASINDA BAKIRKÖYDE OTURUYORUM........32 YAŞINDAYIM BiR BEYiM TiCARETLE MEŞKULÜM iŞLERiMiN YOĞUNLUĞUNDAN BINALDIM TATiLE iHTiYACIM VAR ........CiDDi SEViYELi BiR BAYAN ARKADAŞLA 1-2 HAFTALIĞINA TATiLE ÇIKMAK iSTiYORUM iLGiLENEN BAYANLAR TELEFONLERINIZI BEKLiYORUM ? TERCiHiM 20-30 YAŞ ARASI FAZLA KAPRiSLi OLMAYAN MEDENi KÜLTÜRLÜ DÜRÜST AMAÇ GÜZEL BiR BERABERLiK VE TATiLiN TADINA ÇIKARMAK...
--spoiler--

edit: site yönetimi ilanı kaldırmış.

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4524127

edit2: http://tinyurl.com/2zc9xt
yonja ilanlarda sık karşılaştığım ilan tipi. *
ilan vererek, bayan arkadaş arama yöntemidir. açılımı şöyledir: param var. ama buna rağmen hiçbir kadını tavlayamadım. kültürlü bir kadın olsun ki, ayağıma yosun dolanır veya koluma deniz anası sürterse, oceanografik açıdan buna bilimsel bir yorum getirebilsin ve korkum yatışsın. aslında evde cefakar bir karım ve çocuğum var. çocuğumun süt parasını, kaprissiz bir hatunla yemek istiyorum. her ne kadar, işlerimin yoğunluğundan bunaldım desem de, evdeki kadından ve çocuk viyaklamasından bunaldım. boşanmayı popom yemiyor. bulmuşum karım gibi tuzu bile tutumlu kullanan kadını, onun arttırdığı parayı değerlendireyim. tatile çıkacağım hatunun da, gözünü boyamış olurum. sonra beş kuruş koklatmadan bedavaya getiririm. kaşıkla verip, sapınla çıkartırım. aşk ve sevgi ayağına, bedava ilişki sürdürürüm.
(bkz: ön sevişmeden anlayan sekreter aranıyor)
(bkz: geç boşalan koca aranıyor)
(bkz: meşe odunluk karakterler)
bu kadar küfür yemesine rağmen, sağlam bir eşek şakası kurbanı olması kuvvetle muhtemel bir insanın söyleyeceği söz, kelimeler topluluğu, hatta vecize...
(bkz: şair burada abazanlığa seslenmiş)
nasrettin hoca göle çalmış mayayı, adam gelmiş, koca göl filan hoca ne ayaksın sen demiş, hoca ya tutarsa diye cevap vermiş, onunki mesaj kaygıyısmış da bu olan başka gibiymiş. yersenmiş sanki.
* avrupa görmüş adamım vesselam avrupa yakasında oturuyorum herkese nasip olmaz. * para var merak etmeyin ayrıca ticaretten de anlarım emeğinizin karşılığını alırsınız. * çok bunaldım uzun zamandır elim bir kadının eline değmedi. ** bir iki hafta yeter bana şöle seviyeli 1-2 hafta sonra arayıp sormayacak gelecek planı yapmayacak ciddi bir bayan istiyorum. *tercihim şöle azcık genç ve salak, her istediğimde gelicek bana kapris yapmayacak, 2 hafta sonra da bi daha beni aramayacak kadar medeni olacak bir bayandır.* amaç..neyse amacımı söylemeyeyim sürpriz olsun. *
Gittigidiyor com da verilen ilanla gitmiş olan bayanı aramak için geç verilmiş bir ilandır.
-hım burayada ilanı koyayım belki koyacağım biri çıkar du bakalım telide yazayım
+alo ben ilanınız için aramıştım tatilemi gidiceksin hınzır seni
-(abo ne çabuk cevap geldi aman oh oh) alo slm ben evet evet gidicem nerdesiniz bavulum hazır gel gel
+ne bavulu hayatım yahu tatil için gerekli malzemeleri veriyorum yaz
-malzeme bende hazır yavrum ya ayıpsın onlar tamam sen nerden yaş filan
+o malzemeden bendede var anam ben trocannaz istermisin değişik bi fantastik tatil
-dıt dıt dıt dıt.(neyse ben kendim giderüm).
Arkadaş yanlış yere ilan girmiş.
Turk insaninin yaraticiligi mi desem, hormonlarin yaraticiligi mi desem bilemedim. Yalniz kotu fikir diyemem. Tek basina ya da kafa dengi olmayan biriyle tatile gitmenin sıkıcılığını bilen bilir. Tanimadigimiz yeni kisilerle vakit gecirmek zevklidir cogu zaman. Tatile gittigimizde de oyle olmaz mi zaten bazen? Gidersin orada tanistigin insanlarla vakit gecirirsin sonra evli evine koylu koyune. Tek farki daha az yalniz kalinacak ve daha cok eglenilecek. Ha boyle bir sey mumkun mu? cık. Onumuzdeki 50-70 yıl icin bu mumkun degil. ilani verirsin bayansan yasinin cok ustunde adamlar ya da muhabbetinin olamayacagi abaza apaci kilikli gencler got umuduna ususur. Erkeksen nolur bilemem de muhtemelen gelen karilar sirtini sana yaslayip tatil yapmak icin gelir. Hayir oda parasini kendi verir ufak masraflarinin karsilanmasini hep sizden bekler cikarir o odanin parasini. Sacmaliktir.