bugün

nikini yediğim yazar.
tantuni tarikatı müridi yazar kardeşimiz ayranı köpüklü yeşilliği bol olsun.
Lezzet iksirinin yeni adıdır.
gecenin şu vakti ağzımda o müthiş tadın eksikliğini hissetmeme sebep olan, bana yaz geceleri 3-4 gibi çıkıp yenilen tantunileri özleten yazar.
kendisi gibi tantunisiz kalmış bütün tantunisever yazarlardan, münasebetsizliği nedeniyle özür dileyen yazar.
Nesildaşım olan yazar. Az önce ankara'dan nefret ettiğini yazmış ve sebebini merak ettirmiştir.
(bkz: #22305100) cahil diyecegim cahil bile bilir bu yazdıgının yanlış oldugunu 10 kişiden 9 u akp ye küfür ediyorsa nasıl oluyorda 10 kişiden 5 kişi akp ye oy eriyor liseli kardeşim.
(bkz: #22305100) no'lu entry'sinde mecaz kullanmış yazar. kaldı ki kendisinin gerçekten sokağa çıkıp bilmem kaç kişiyle konuşup akp'ye küfredenlerin sayısını tutup bunları istatistiğe dökmesi imkansızdır. ayrıca üniversitede ikinci yılıdır. insanların gazeteden, televizyondaki tartışmalardan öğrendiği şeyleri okulda ders olarak görmektedir.
''eskişehir'de mi okuyor lan bu?'' diye düşündürtmüş yazardır.
gece gece nickini görmemle açlık katsayımı artırmasından mütevellit bana bir tantuni borçlanmış yazar. *
mersin çağrıştıran yazar.
içelli olması muhtemel yazar. o değil de canım kerebiç çekti.
muhteşem ikili.
hemşehrimdir candır.
tuzun da eklenmesiyle mükemmel bir üçlü ortaya çıkacaktır. tantuniye tuzu ekiyoruz sonra limonu sıkıp tuzun eriyişini izliyoruz ve lezzetin doruğuna varıyoruz. anlatırken acıktım.
faik ile safiye.
"hani lan turşu" denilesice.
(#23310404) Çok güzel kapak yapmış yazar.*
Memleket kokan yazar.
nick i görmem ile ağzımdan salyalar akması bir olmuştur. akdenizin incisi mersinli yazar zannımca.
kürt'üm ben diye bağırarak amacını çözemediğim dönerci.
donuza atılması gereken.

her gördüğünde insanın canını deli gibi isteten şeye sahip çünkünün.
yapmayın şu arkadaşımızı geceleri sol frame den uzak tutun yazarıdır. iki litre salya akıttım yine.
kerebiçi eksik yazar. kerebiçi tanımayanı biz hiç tanımayız. *
birazda tuzla mühemmel olur. ıımmmh