bugün

bu başlığı okumam günah mı sayın tanrım?
biralar dolapta tanrım.
لماذا تعذب الناس؟
tanrım yükseklerde manzara nasıl? işler tıkırında mı?
aptallar arapça yazsanıza adam anlamıyor amk.

ahahaha hiç kafanız çalışmıyor ya.
Varsan bir işaret ver yoksa sana çok pis küfür ediyorum haberin olsun. Biraz mütevazı olmalısın. Beni yaratırken bana sordun mu sanki? Bir de yok asarım yok keserim? iki metre de bana kes anam.
mikemmel bir hayat mikemmel görüyorsun anlatmaya hiç gerek yok konuşmuyorum görüyorsun anlatmaya hiç gerek yok vay şöyle olmuş böyle olmuş konuşmam kesin görüyorsun
vahı vahı vaggo vaggo .
ara beni.
yarattın bari takip et...
Beni bıraktın çok oldu. Ben artık senden iyilik bekleyemiyorum. Daha kötüsü olmadığı için şükrediyorum sadece. Ben bunu hak edecek ne yaptım. Lütffen artık mutluluğu bana çok görmekten vazgeç.
Ben de kendi esprilerimi kötü sanırdım.

(bkz: joker)
beni hep koruyorsun.

ben yine seni unutup burnumuboka sokuyorum, sonra sen yine kurtarıyorsun.

yasakladığın ne varsa bende... tövbe bozmada ilk 10 kul arasindayımdır..

buna rağmen gönlümde bir istek varsa bir şekilde nasip ediyorsun. günah bile olsa...

niyetlerimi bir tek sen biliyorsun. iyisini de kötüsünü de. korkularimi da. beni en iyi sen taniyorsun. senden başka kimsem yok, bir anacığım hariç.

sopanı bile hissediyorum bazen.

sana şükürler olsun, çok büyüksün ya rabbim.
Allahım beni bu boyun düzleşmesinden kurtar. Yada bu boyundan. Yoksa beni yanına aldır
tanrım sen zaten bırakacağım notu biliyorsun amen.
teşekkürler canım.
hepinizin dileklerini kabul edicem evlatlarım. yalnız şuanda mobil veri açık wifi bulunca hallediyorum hemen.
her şeyi duyup bir beni duymayan sen hep karşındayım.
Bu kadar salağı bu kadar başıboş bırakmak stratejik bir şey olsa gerek. Hikmetinden sual olunmaz derler; soramadım.
Allah'ım sol framede sözlükteki salak yazarlar başlığı var. inşallah yazılmadan başlık aşağı düşer. Amin.
Insanlarin olmadigi cok kucuk bir tropik ada baska da bi sey istemiyorum lutfen.
teşekkürler tanrım. bana çok istediğim o fırsatı sunduğun için minnettarım.
Peki ya o ışığı görmeseydim ?
allah'ım senin adını kullanarak çalıyorlar. geniş öküz bir kitle de savunuyor. yetiş ya muhammed yetiş ya ali.
Affet...
Allah'ım sen konuyu biliyorsun amin.