bugün

(bkz: tanrıya not birak)

gibi
tuhaf bir başlığın düzgün halidir. hayır birak yazıyorsun bari tanri yaz temelli sinir oldum gece gece.
Aradık, bulamadık.... Geri dönersen haber ver.
arkadaşlar lütfen sizi bu yazım yanlışı düzeltilmiş başlığa davet ediyorum.
Niye not bırakıyoruz?
Dua edelim.
bana biraz daha el at.
tanrım, kendimi bazen tedavülden kalkmış para gibi hissediyorum. vakti zamanında bir kişi de gidip değiştirmemiş merkez bankası'ndan yenisiyle.

şimdilik sararıyorum. günün birinde muhtemelen pastan görünmez hale geleceğim. ama iyiyim yani genel olarak..
Bana mutlaka uğra.
Bildiğiniz gibi yarın vizeler başlıyor ve ben stresliyim biraz çalıştım ama yani içimde bir istek yok umarım bana çalışmak için istek verirsiniz. birazda sabır verebilirsiniz, teşekkür ederim
Her şeyde seni bulmak ne de güzel şey.
Yağmura eşlik eden insanlar var biliyorsun.
Tanrım yağmurla yıkanan insanlar var.
Yarın ki batı sanatı sınavımda nolur aklıma herşey gelsin her bişeyi yazayım. Çalıştıklarımın hiçbirini zerre unutmayayım. Burdan annemle babama sevgiler.
Lütfen doğru kişiyi artık söyle. Lütfen, kim?
eğer varsan;

selam tatlım, naber?
konu belli biraz gülümsesin Yeter.
öyle bir şey olabilir mi lütfen olsun çünkü.
Beni sen mi yarattın?

Bir söz var bilir misin, allah hiç bir kuluna gücünün yetmediği acıyı vermez diye. Eğer beni sen yarattıysan, gör artık gücüm yok yaşamaya.
Olmadığını varsayıyorum eğer bu notu okuyorsan sıçtım demektir.
görsel
Allahım pas ver.
Tanrım işine karışmak istemem ama 1.5 aydır maaşlarımız neden yatmıyor? Hadi bu kulunu unuttun tamam da diğerlerinin ne suçu vardı
tanrim sana inaniyorum ama bu aralar kafam cok karisik be,bi el at su ise de isaret gonder bana kafam bi rahatlasin artik.
Affet..
Buralarda çoğunluk senden bir şeyler bekliyor.
Bazıları ise başına gelenlerden seni sorumlu tutuyor. Olan biten ile ilgilenmediğini bilmiyorlar.
Belki kendilerini önemli sandıklarından senin onları umursamadığını kabul edemiyorlar.
(bkz: teşekkürler)
Allahim yataga yattim ama karnim cok aç. Iki lokma bisey yemem lazim yoksa uyuyamam. Hemen akabinde yatmadan once duami edicem.
Beklettigim icin özür dilerim.