bugün

gelecek senelerde adı daha da fazla duyulacak genç türk rapper'dır. özellikle flex tarzında adını türkçe rap camiasında duyurmuştur.
Flexleri çok iyi olan rapper.
flex konusunda iyidir ve bir yerlere gelmek için doğru isimlerle çalışıyor. geleceği parlak, bekliyoruz bakalım.
flex ve battle tarzlarında gelecek vaaden bir rapçi.
flexman adli çalışması basarili olan rapper.
delil şarkısı gerçekten sağlam olan şarkıcıdır.

(şimdi sen bana kızıyorsun ya kardeşim, neden şebnem ferah'tan bahsedilirken rockçı denmiyor? neden candan erçetin'den bahsederken popçu denmiyor? çünkü onlar herşeyden önce şarkıcı. aynı dişçi gibi. bu bir meslektir)

ayrıca çene kemiklerimi kırdım şarkısını ezbere bildiğim şarkıcıdır.
Flex konusunda iyi olan newschool mc. Başarılı çalışmaları var.
imzalı posterine sahip olduğum Rapperimizdir kaliteli parçalar yapmaktadır kendisi.
Buyrun biraz eski ama : http://hizliresim.com/qYjnJW
çok kaliteli rapper arkadaş. iyi flex yapar, kalemi sağlamdır.
yok şarkısı ile gönülleri feth etmiştir.
ergenlerin ilahıdır. tüm ergenler günde 5 vakit bu adamı dinler yere göğe sığdıramaz. Cidden rap dinleyen 20-30 yaş arası var mıdır merak ettiğimdir.
ilk defa dinledim. kaliteli birine benziyor.

not: ülküc... pardon lan,yanlış oldu.. rap dinlemem..
Flexte hiç tanımadığınız bir kral var yazsamda bilmezsiniz.
flexlerde iyi bir rapçidir. delil, 30 düğüm at, flexman şarkılarının yeri ayrıdır. ayrıca sözlerini bilsem bile hiçbir zaman eşlik edemeyeceğim kadar hızlı söylüyor. ceza kadar iyi flex yapamasa da başarılı bir rapçidir.
Bi rota değildir.
Oldukça kabiliyetli bir rapperdir. Bu akşam da kendini Yetenek Sizsiniz Türkiye de bir kez daha gösterdi. Mahlasını şarkılarında kendi ağzından "ti ey en ka yu ar ti manas" şeklinde duyarız.
flexleri gerçekten çok kaliteli programda çok iyi bir seçim olmuş bugüne kadar flexleriyle övünen patron adlı rapçiden daha da iyi zannımca.
ceza ve sago dinleyen putperest velet rapcilerin bok attığı kişi.
https://www.youtube.com/watch?v=E4-uF3y9630
https://www.youtube.com/watch?v=Qn1lwSPxEUg
Niv sukulda flex üstadıdır. squat yaparken, delil şarkısında ayrı gaza geliyorum.
çok rahat flex söyleyebilen rapçi tanesi.
Adamdır. Özellikle son çıkardığı şarkılar efsanedir.
ne yapılıp edilip O Ses Türkiye Finallerinde kendisine yardımcı olunması gereken rapper.

Adam gayet başarılı. Artık türkiyede rap müziğin de olduğunu göstermenin vakti geldi.

yıllardır pop muzik, rock müzik ve arabeskten sıkıldık. Sokak sanatının artık yeryüzüne çıkmasının vakti geldi de geçiyor.

Rap müzik artık Sagopa Kajmer ve Ceza olayının dışına çıktı. Destek şart.

Zorunlu edit: inanılmaz derecede unlike gelmiş. genç bir arkadaşa destek olalım dediğim için çok üzgünüm. ayrıca bu şikayetlerin altında ceza ve sago fanboylarının olmasından endişe ediyorum. Ya da belki isyanqar26 arjantinden yine selam getirmiştir.
o ses türkiye çeyrek final performansı bi harikaydı.. adamın çenesinin yayı yok aga yardırıyo vallaha...
Umarım yarışmayı bu adam kazanır.
Bana türkçe rapi sevdiren adam gibi adam.