entry'ler (176)

başbakanlık bursu

google a "başbakanlık bursu" yazdığımda karşıma vakıflar genel müdürlüğü bursu çıkmaktadır 2si aynı şey mi biri beni aydınaltırsa sevindirir.

cemal süreya

"ergen şairi" denmesini yediremeyip sözlüğe girdim ve savunmak istediğim şairdir. ergenler tarafından anlaşılamasa da romantik gözükmek için sosyal medya da yazdıkları paylaşılan şairdir.

selena izleyerek büyümüş efsane nesil

efsane denilmicek nesilden şuan 15 tatili kutlamak da wolfteam oynamaktadırlar.

bilgisayar ilk alındığında yapılan mallıklar

bütün cdleri yüklerken format atmak.

aşık olunan kişi ile arkadaş kalmak

sevildiği söylendiğinde aynı şekilde karşılık gelmemesi durumunda arkadaşlığında biteceği bilindiğinden devam eder.

en itici kız isimleri

ayetnur itici değilde bazen* kullanılması ters gelebilir.

sözlükte karşı cinse laf atma

çok sık rastlanan durumdur farklı sebepleri olabilir muhtemelen çirkin-tipsiz olup tercih edilmemekdir. (bkz: şişman erkeklerin sözlükten ego tatmini) (bkz: kızların sözlükten ego tatmini)

bursalılar ın yobaz insanlar olması

merkez sağ partilere oy vermenin yobozluk olduğunu sanan yazarın saçma tespitidir. Sol partilere oy verenleri dinsiz ilan eden yazarla kapışır.

zall ın olay tv nin izlendiğini sanması

Bursalıların kar tatili var mı? diye kar yağdığında açtığı kanalı izletmeye çalışması cabasıdır.

rap müzik varken rock zımbırtısını dinleyen insan

olabilecek bir durumdur ayrıca rap müziğin arebesk rap diye bir kolu yoktur.

ados combo mekanize

Gülümse şarkısı ile hayranı eden mc "gülümse çünkü başka hiç bi bokun yok".

sözlük formatının yazmayı zorlaştırması

sözlük formatının muklaka tanım olacak diyerek üzerinde konuşulabilecek konuları konuşturmaması durumudur.*

21 aralık 2013 uludağ sözlük dacia duster reklamı

uludağ sözlüğe girerken karşılaşılan reklamdır dacıa'dan soğutmuştur.

sigara yaktıran şarkılar

Karaçalı-Sesindeki Haziran.

nejat uygur un komik olmadığı gerçeği

akasya durağına,pis yediliye gülen gençliğe komik gelmemektedir.

abdyi akp ile karıştırmak

bugün bursadaki tgb yürüyüşünde teyzeler karıştırmıştır tgb böyle beddua görmemiştir.

chp nin başörtülü belediye başkan adayı

sırf "bakın bizde başörtülüyüz bize de oy verin" demek için aday adayı yapılmıştır. Kadının her cümle sonuna "inşallah" ekleyişinden anlaşılır.

35 inci kıtalararası avrasya maratonu

Maratona katılanlardan koşmamaları yürümeleri istenmiştir,koşulmayan yürünen tek maraton olabilir.

ben de özledim

adını unuttuğum bi köşe yazarımız çok güzel demiş "ben de özledim leyla ile mecnunun arkasından yazılan bir ağıt" *

olası bir zombi istilasında türkiye

zombiliği onlardan öğrencek değiliz- rte.